Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Ankara, Ağustos başında bir Ticaret Odası kurduktan sonra burada Turkcell cep telefonu şebekesini kurdu ve düzeni sağlamak üzere buraya '1 500' Türk Polisi gönderdi.
 
Türkiye, kimse tarafından tanınmayan Kuzey Kıbrıs örneğinde olduğu gibi Suriye’nin El Bab Kentini de ilhak etmeye hazırlanıyor.
 
Ankara, Ağustos başında bir Ticaret Odası kurduktan sonra burada Turkcell cep telefonu şebekesini kurdu ve düzeni sağlamak üzere buraya 1 500 Türk Polisini gönderdi.
 
El Bab Türkiye için Uluslararası hukuku resmi olarak çiğnemeden taklit ürün atölyelerini yerleştirebilmesi açısından çok büyük önem taşıyor.
 
Çeviri: Murat Özdemir
Voltaire İletişim Ağı | 01 Eylül 2017

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.