Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Emine Erdoğan, yardım sonrası yaptığı açıklamada;
"Bu Çağda Böyle bir Vahşet inanılır Gibi Değil ve Dünyanın gözü Önünde cereyan ediyor....'
-foto, Şırnak, Sur-
('Kocan' neki Sen n'olasın SÜRTÜK! Aile boyu; aşağılık-hırsız, katil, showmen bunlar. d.d.com) 

 

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Arakanlı sığınmacıların Bangladeş'te barındıkları Kutupalong Kampı'nı ziyaret ederek yardım dağıttı. Erdoğan, yardım sonrası basına yaptığı açıklamada ilginç ifadeler kullandı.
(foto, Cizre)
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ve beraberindeki heyet, Arakanlı sığınmacıların Bangladeş'te barındıkları Kutupalong Kampı'nı ziyaret etti. 
 
Emine Erdoğan, yardım sonrası yaptığı açıklamada, "Bu çağda böyle bir vahşet inanılır gibi değil ve dünyanın gözü önünde cereyan ediyor. Eğer suçlu varsa, suçluya yönelik yapılmalı bu yapılanlar ama normal insanlara, halka bu yapılmamalı. Normal çocuklara yapılmamalı" dedi.
 
 
 
08 Eylül 017- sol portal

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.