Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Ortak basın toplantısında Gazetecilerden soru alınmadı.
(Rusya ile TC'nin, Avrupa'ya çekilecek 'gaz boru hattı' dışında bir tek ortak noktaları yok. d.d.com)

 

 

 

 
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe'de ikili ve heyetlerarası görüşme gerçek
leştirdi. 
 
Görüşme sonrası ortak basın toplantısı düzenleyen liderler toplantıların verimli olduğunu belirtti ve Suriye ile Irak konusunda iki tarafın da hemfikir olduğunu vurguladı.
 
İki lider, Erdoğan'ın 3 Mayıs 2017'de Rusya'ya yaptığı ziyaret sonrası bu sene ikinci kez bir araya geldi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde heyetlerarası görüşmelere başkanlık eden liderler, ikili bir görüşme de gerçekleştirdi.
 
Başbaşa yapılan görüşmenin ardından ortak bir basın toplantısı düzenleyen Erdoğan ve Putin, Suriye ile Irak konusunda hemfikir olduklarını belirtti. 
 
İki ülke arasındaki ekonomik ilişkilere de değinen liderler, ilerleyen dönemlerde ilişkilerin daha da iyi olacağını belirtti.
 
Ortak basın toplantısında gazetecilerden soru alınmadı.
 
29 Eylül 017- Sputnik

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.