Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

RTE, '...Fransa, teröre yardakçılık yapıyorsun, destek veriyorsun ve ondan sonra Teröristleri Elize Sarayı'nda da Ağırlıyorsun...'

 

 

 
Erdoğan: Fransa, Teröristleri Elysee Sarayı'nda Ağırlıyorsun, Almanya'da teröristlerin neler yaptığına bak
 
Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin Denizli'deki il kongresinde halka ve partililere seslendi.
 
Elysee Sarayı'nda YPG'nin de içinde olduğu DSG heyetini ağırlamasının ardından Ankara ile DSG arasında arabulucuk teklifinde bulunan ve Kuzey Suriye'ye Fransız askerleri gönderdiği söylenen Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron'u hedef alan Erdoğan, Fransa ile Almanya'ya şu eleştirileri yöneltti:
 
''(Afrin'de) Ne tüneller açmışlar, yerin altında hastaneler yapmışlar. Fransızların meşhur bir şirketi vardır, çimento üretir. Oralardan aldıkları çimentolarla o tünelleri yaptılar. Ondan sonra Fransa akıl veriyor. Fransa, teröre yardakçılık yapıyorsun, destek veriyorsun ve ondan sonra teröristleri Elize Sarayı'nda da ağırlıyorsun. Bunların hesabını veremeyeceksiniz, ondan sonra bu terör belasından da kurtulamayacaksınız. İşte bak Almanya'da teröristlerin neler yaptığını görüyorsunuz değil mi? Fransa'da da olacak. Batı bu teröristleri besledikçe batacaksınız."
MÜNSTER'DEKİ OLAYLA EŞZAMANLIcool
 
Erdoğan bu açıklamaları yaparken Almanya'nın Münster kentinde bir aracın kalabalığa dalması sonucu en a 3 kişi öldü, 30 kişi yaralandı.
 
Poliste olayın terör saldırısı olduğu görüşü ağır bastı.
 
Erdoğan ''Son aldığım rakam, Afrin'de 4 bin terörist etkisiz hale getirildi. İçeride ve dışarıda, Irak'ın kuzeyinde olanları söylemiyorum. Onları da katarsak 4 bin 200, 4 bin 300'ü bulur"sad vurgusu yaptı.
 
(habere eklediğimiz fotografların üzerindeki 'yazları' aram motoruna ekleyip, ararsanız, karşınızdaki Katil- Pezevenklerin 'danışıklı dövüş' yaptığını görürsünüz. d.d.com)
 
07 Nisan 2018- Sputnik

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.