Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

CHP'nin İsrail'le yapılan anlaşmanın bozulmasına dair verdiği önerge Meclis'te AKP'li vekillerin oylarıyla reddedildi.

 

 

 
Meclis Genel Kurulu’nda, CHP’nin Türkiye Cumhuriyeti ile İsrail Devleti Arasında Tazminata İlişkin Usul Anlaşmasının Onaylanmasının Uygun Bulunduğuna Dair Kanunun iptali için verdiği grup önerisi AKP'lilerin oylarıyla kabul edilmedi.
 
Partisinin grup önerisi üzerinde konuşan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Kanun teklifi verdik, komisyonda bekliyor, diyoruz ki bir an önce görüşülsün. Nedir, Mavi Marmara Anlaşmasını Türkiye tek taraflı ve bütün sonuçlarını ortadan kaldıracak şekilde feshetsin. Bu Meclis bu anlaşmayı ortadan kaldırsın” dedi.
CHP’nin, Türkiye Cumhuriyeti ile İsrail Devleti Arasında Tazminata İlişkin Usul Anlaşmasının Onaylanmasının Uygun Bulunduğuna Dair Kanunun yürürlükten kaldırılması hakkında kanun teklifinin ivedilikle Dışişleri Komisyonunda görüşülmesini öneren grup önerisi reddedildi.
 
16 Mayıs 2018- Odatv.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.