Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Bekir Bozdağ; Halkbank eski Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla'nın ABD'deki davada 32 ay hapse mahkum edilmesine tepki gösterdi, kararın, 'FETÖ, CIA ve FBI'in ABD yargısındaki işbirliğinin ispatı' olduğunu söyledi. (Seçimlerde,dikkatleri,ABD/CIA-üzerinden-uzaklaştırmaya yarayan bir oyuna benziyor bu... d.d.com)
 
 
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ,  Halkbank eski Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla’nın mahkumiyeti için “ABD mahkemesi hukuku çiğnedi, adil yargılama yapmadı” dedi.
Davanın hukuki değil siyasi olduğunu belirten Bozdağ, “ABD mahkemesi hukuku çiğnedi, adil yargılama yapmadı” diye konuştu.
 
Bozdağ ayrıca davanın FETÖ, CIA ve FBI’in ABD yargısındaki işbirliğinin ispatı olduğunu öne sürdü.
 
14 AY CEZADAN DÜŞECEK
 
Hakan Atilla, ABD’de yargılandığı davada 32 ay hapis cezası almıştı. Davaya bakan Yargıç Richard Berman, Atilla’nın hapiste geçirdiği 14 ayın da 32 aylık ceza içinde göz önüne alınacağını belirtmişti.
 
17 Mayıs 2018- gazeteduvar.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.