Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici;  '...En başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere kazananları, seçime katılan herkesi... can ve gönülden kutluyorum" dedi

 

 

CHP'den Erdoğan'a Gönülden Kutlama
 
CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici, sosyal medya hesabından, dün gerçekleşen cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi için Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a bir tebrik mesajı paylaştı.
 
CHP İstanbul Milletvekili İlhan Kesici, sosyal medya hesabından, dün gerçekleşen cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi için Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a bir tebrik mesajı paylaştı.
 
Kesici, kişisel Twitter hesabından, "Secim2018 sonuçları vatanımız, devletimiz, milletimiz ve halkımız için hayırlı uğurlu olsun. En başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere kazananları, seçime katılan herkesi ve çok yüksek bir katılımla oy kullanan tüm vatandaşlarımızı can ve gönülden kutluyorum" diye belirtti.
 
CHP'li İlhan Kesici'nin adı uzun süre, CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olacak isimler arasında geçmişti...
 
25 Haziran 2018-Odatv.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.