Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan; "CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun istifa etmemesini çok büyük bir keyifle izledik. Allah Başımızdan Eksik Etmesin. Onun gibi siyasi öngörülü liderler hep muhalefette olsun ki, Bizler Daha Rahat İktidarda olalım" dedi.
 
 
 
"İstifa etmesini asla beklemiyoruz, o çünkü erdemli insanların tavrıdır"
 
(ar, namus, onur dan söz etmek? Al birini, vur ötekine!.. d.d.com)
 
AKP Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Avukat Bülent Turan, 24 Haziran seçimlerinin kaybedeninin AKP olduğunu söyleyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu eleştirerek;
 
"CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun istifa etmemesini çok büyük bir keyifle izledik. Allah başımızdan eksik etmesin. Onun gibi siyasi öngörülü liderler hep muhalefette olsun ki, bizler daha rahat iktidarda olalım" dedi.
 
AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı tarafından, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27’nci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri için Deniz Polisevi’nde değerlendirme toplantısı düzenlendi.
 
Toplantıya katılan AKP Grup Başkan Vekili ve Çanakkale Milletvekili Avukat Turan yaptığı konuşmada, 24 Haziran seçimlerinde Çanakkale’de birinci parti olmalarına katkı sunan tüm partililere teşekkür etti.
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, “Bu seçimin tek kaybedeni vardır AK Parti’dir” sözlerine tepki gösteren Turan, “Seçim bitsin, birçok yerinden oynayan taş yerine oturacak demiştik. Aynen böyle oldu. Bugün Cumhurbaşkanımızı dünyanın birçok ülkesinin lideri arayıp tebrik etti. Kılıçdaroğlu etmemiş. Dünya tabloyu okudu. Şimdi artık çalışma ve üretme vakti” ifadesini kullandı.
 
"İstifa etmesini asla beklemiyoruz, o çünkü erdemli insanların tavrıdır"
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun istifa etmemesini çok büyük bir keyifle izlediklerini belirten Turan, şöyle devam etti:
 
“Allah başımızdan eksik etmesin. Onun gibi siyasi öngörülü liderler hep muhalefette olsun ki, bizler daha rahat iktidarda olalım. Daha rahat yolumuza devam edelim. Seçim kampanyasında demiştik ki, ‘Muharrem İnce azıcık da oy arttırırsa vazgeçmez liderlikten.’ Yine, Kılıçdaroğlu’na ‘kendisi vazgeçmez, izleyin tiyatroyu’ demiştik.
İlk sahneyi bugün izledik. Ama daha tiyatro yeni başlıyor. Ne Muharrem vazgeçer, ne Kılıçdaroğlu vazgeçer. Erdem herkeste bulunmaz. Başarısız olanın istifası da bir erdemdir. Kılıçdaroğlu’ndan biz istifa etmesini asla beklemiyoruz. O çünkü erdemli insanların tavrıdır. O yüzden istifa etmeyen Kılıçdaroğlu’nu, yazın bir tarafa, zaman içerisinde partisi, muhalefeti zorla istifa ettirecek.” 
 
27 Haziran 2018- T24

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.