Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Tayyip Erdoğan'ın yemin törenine katılacak liderlerden biri olan Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, ziyareti öncesi Twitter'da bir video paylaştı. 

 

 

Maduro 'Erdoğan için Venezuela'nın dostu ve yeni çok kutuplu dünyanın lideri' ifadelerini kullandı.
 
 (Aşağılık Pislik! Sen ne kadar 'sosyalist' ve 'anti-emperyalist'sen, Onlarca Kürt şehir ve kasabalarını yakıp yıkan, Binlerce Kürdü çocuk, bebek-kadın,erkek...demeden katleden RTE' iti'de o kadar dünya 'lideri' pislik!. d.d.com) 
 
Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yemin töreni için Ankara’ya gelmeden önce Twitter hesabından bir video paylaştı. 
 
Videoda bir arabada görülen Maduro, görüntüyü şu mesajla paylaştı: “Venezuela’nın dostu ve yeni çok kutuplu dünyanın lideri olan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın yemin törenine katılmak için Türkiye’ye gitmek üzereyim.” 
 
09 Temmuz 2018- gazeteduvar.com
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.