Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Özil... Alman ZDF televizyonunu tarafından konuk edilmiş ve kendisine şu soru sorulmuştu: "Bir Türk olarak attığınız golden dolayı sevinçli misiniz?" Mesut Özil, "Hayır Türk değilim, Kürdüm ve Kürtlüğümle gurur duyuyorum" demişti.
 
 
Mesut Özil, Türkiye Milli Takımı'nın davetini kabul etmeyince Türk medyasından bir kısım, Mesut Özil hakkında ağır ithamlarda bulundu. Tam da bu dönemde Özil, oynadığı Werder Bremen adına Alman ZDF televizyonunu tarafından konuk edilmiş ve kendisine bu konuya açıklık getirecek bir soru sorulmuştu:
 
"Bir Türk olarak attığınız golden dolayı sevinçli misiniz?"
 
Sunucunun sorusuna soğukkanlılıkla yanıtlayan Mesut Özil;
 
"Hayır aslen Türk değilim, Kürdüm ve Kürtlüğümle gurur duyuyorum" demişti.
 
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.