Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Özgür Suriye Ordusu'nun (ÖSO) üst düzey komutanları, Türkiye'nin Tahran Zirvesi'nden sonra İdlib'deki muhalif gruplara silah ve cephane tedarikini arttırdığını söyledi. (TC'nin 'cüretkarlığı' efendisine olan güvenden gelir)
 
 
 
© AA/ Eren Bozkurt
ORTADOĞU
Reuters Haber Ajansı'na konuşan Özgür Suriye Ordusu'ndan (ÖSO) bazı komutanlar, Türkiye'nin Tahran'da İran, Rusya ile birlikte düzenlenen zirveden sonra İdlib ve çevresindeki muhaliflere gönderdiği Askeri Yardımı arttırdığını iddia etti.
 
Ajansa konuşan ve kimliğini gizli tutan komutanlardan birinin, birkaç gün önce üst düzey Türk yetkililerle görüştüğü belirtildi.
 
'TÜRKİYE, DESTEK TAAHHÜDÜNDE BULUNDU'sad
 
ÖSO komutanı, Türkiye'nin kendilerine "uzun süre savaşabilmeleri için tam destek verileceği'' taahhüdünde bulunduğunu söyledi.
'GRAD FÜZELERİ DE GÖNDERİLDİ'devil
 
Haberde Suriye'ye geçtiğimiz günlerde gönderilen silahlar arasında çok sayıda mühimmat ve GRAD füzelerinin de bulunduğu belirtildi.
 
Komutan, "Bu yardımlar savaşın sürmesini ve cephanemizin tükenmemesini sağlayacak" diye konuştu.
 
İkinci bir komutan da "Yeni cephanelik nakliyatı yapılıyor, cephanelikten daha fazlasına ihtiyaçları yok. Tür yetkililer, savaşın uzun sürmesi durumunda yeterli mühimmata sahip olduğumuzdan emin olmak istiyor" dedi.
 
12 Eylül 2018-sputnik

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.