Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Erdoğan'ın Almanya ziyaretine tepkiler sürüyor. Ziyaret ve AKP iktidarının anti demokratik tutumu, Almanya'nın başkenti Berlin'de, binlerce kişinin katıldığı demokratik bir eylemle protesto edildi.
 
Berlin'de binlerce kişi, 'Hoş gelmedin Erdoğan' sloganıyla yürüdü
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Almanya ziyareti, Berlin'de, binlerce kişinin katıldığı yürüyüşle protesto edildi.
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Almanya ziyaretine tepkiler sürüyor.
 
Ziyaret ve AKP iktidarının anti demokratik tutumu, Almanya'nın başkenti Berlin'de, binlerce kişinin katıldığı demokratik bir eylemle protesto edildi.
 
Erdoğan’ın kaldığı otelin yakınındaki Potsdamer Platz Meydanı'nda bir araya gelen binlerce kişi protesto yürüyüşü düzenledi.
 
Eylem, farklı siyasi partiler ve kitle örgütlerinin  bir araya gelerek oluşturduğu “Erdogan Not Welcome” (Hoş gelmedin Erdoğan) platformunun öncülüğünde düzenlendi.
 
Almanya'nın, Türkiye'de demokrasi, insan hakları ve basın özgürlüğü konusunda hiç bir ilerleme olmamasına rağmen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ağırlamasının protesto edildiği yürüyüşte Alman parlamenterler de katıldı.
 
29 eylül 2018 - artigercek.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.