Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Haber başlığı/ Suriye Sınırına Sevkiyat: Askeri Araçlar Kilis'e Ulaştı 
Türkiye'nin çeşitli Birliklerinden gönderilen ve aralarında Obüs ve Tank yüklü Tırların da bulunduğu askeri araçlardan oluşan konvoy, kent merkezinden geçerek Kilis'in Elbeyli ilçesine geldi. (Kürt halkı, 'aydını' ile hesaplaşmalıdır, çünkü bunlar ABD için çalışıyor. -sözümüz bu tiplere- d.d.com)
 
 
© AA / Abdulkadir Hüseyin Yıldırım
TÜRKİYE
 
Çeşitli illerdeki birliklerden gönderilen askeri araçlar Kilis'e ulaştı.
 
Suriye sınırındaki birliklere takviye amaçlı gönderilen askeri araçlar Kilis'e ulaştı.
 
Türkiye'nin çeşitli birliklerinden gönderilen ve aralarında obüs ve tank yüklü tırların da bulunduğu askeri araçlardan oluşan konvoy, kent merkezinden geçerek Elbeyli ilçesine geldi.
 
Geniş güvenlik önlemleri altında sevk edilen araçların, Suriye sınırında konuşlu bulunan askeri birliklere takviye amaçlı gönderildiği öğrenildi.
 
24  Aralık 2018-sputnik

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.