Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Reuters’in Türk yetkililere dayandırdığı makalede Trump’ın telefonda Erdoğan’a “Askerlerimizi çekersek IŞİD’i temizleyebilir misin?” diye sorduğunu, Erdoğan’dan olumlu yanıt alınca da “O zaman sen yap” diye yanıt verdiğini belirtti. (ABD katillerinin kendileri kurup besledikleri halde, 'IŞID, Düşman Oyunu'. d.d.com)

 

 

 

 
PeyamaKurd - Reuters haber ajansı, “Trump ve Erdoğan’ın telefon görüşmesi, Suriye Savaşı’nın seyrini nasıl değiştirdi?” başlıklı bir makale yayımladı.
 
Makalede, “Türkiye’nin ABD ile çatışması riski ortadan kalktı. Ancak yeni tabloda Türk birliklerinin sadece Kürt gruplar ile değil, Şam yönetimi ile de karşı karşıya gelmesi tehlikesi ortaya çıktı” ifadeleri yer aldı.
 
Reuters’in Türk yetkililere dayandırdığı makalede Trump’ın telefonda Erdoğan’a “Askerlerimizi çekersek IŞİD’i temizleyebilir misin?” diye sorduğunu, Erdoğan’dan olumlu yanıt alınca da “O zaman sen yap” diye yanıt verdiğini belirtti.
 
Reuters, ikili görüşmeyi Türkiye’den 5 yetkiliye sordu.
 
Bir Türk yetkili, Trump’ın Erdoğan’dan telefonda aldığı güvence üzerine hattın diğer tarafındaki Ulusal Güvenlik Danışmanı John Bolton’a “ABD askerlerinin Suriye’den çekilmesi için çalışmaları başlat” dediğini belirtti.
 
29 Aralık 2018-PeyamaKurd

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.