Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Binali Yıldırım'ın TBMM Başkanlığı'ndan istifa etmeden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmasına tepkiler sürüyor. İstifa tartışmalarına ÖDP Başkanlar Kurulu Üyesi Alper Taş da katıldı.. (Kimsede dönüp Geçmiş yılları sorgulamıyor, 'neler oldu, bu soytarılar nereden çıktı?'.. diye.Toplum öncelikle, 'SEÇİM OYUNA kendimizi AŞAĞILATMAYA HAYIR' demesini bilmeli. d.d.com)

 

 

Alper Taş, 'Bu Hukuksuzluğa Sessiz kalmak 31 Mart’ı şimdiden Kaybetmektir'devil
 
Binali Yıldırım'ın istifa tartışmalarına ÖDP Başkanlar Kurulu Üyesi Alper Taş da katıldı.
 
Binali Yıldırım'ın TBMM Başkanlığı'ndan istifa etmeden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olmasına tepkiler sürüyor. İstifa tartışmalarına ÖDP Başkanlar Kurulu Üyesi Alper Taş da katıldı.
 
(Mevcut sistemin bir bacağı bunlar, demokratlıkla, devrimcilikle, solculukla alakaları yok... kendilerine biçilen oyunun figüranlarılar sadece...d.d.com)
 
Taş, "Bu hukuksuzluğa sessiz kalmak 31 Mart’ı şimdiden kaybetmektir" dedi.
 
Sosyal medya hesabı Twitter üzerinden açıklama yapan Taş, "AKP’nin İstanbul adayı Binali Yıldırım’ın anayasaya aykırı olarak TBMM Başkanlığına devam etmesi kabul edilemez.
 
Bu hukuksuzluğa sessiz kalmak 31 Mart’ı şimdiden kaybetmektir. Muhalefet Binali Yıldırım’ı istifa ettiremezse geçmiş olsun. Nasıl başlarsa öyle biter" ifadelerini kullandı. 
 
30 aralık 2018 - artigercek  

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.