Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

‘Toplum Yararına Programlar’ kapsamında kamuda işe alınacakların kura çekimi için hayvanat bahçesinin seçilmesine tepki yağdı. (haydi vatandaş; 31 Mart'da Seçim sandığına KOŞ...' ellerinde ne kadar Aptal kaldı?' O'nu belirleyecekler, göster kendini!' d.d.com)

 

 

Kamuda iş kurası çekimi için buraya çağırdılar: Hayvanat bahçesine gelin
 
2019 yılında ‘Toplum Yararına Program-TYP' kapsamında ülke genelinde 70 bin kişi kamuda işe alınacak. Yılın ilk uygulamalarından biri ise bugün Samsun'da gerçekleştirilecek.
 
Samsun Büyükşehir Belediyesi aracılığıyla yapılan ‘Toplum Yararına Programlar'ın noter huzurundaki kura çekiminin hayvanat bahçesinde yapılacağı, cep telefonu mesajıyla vatandaşlara duyuruldu. 
 
Bugün sabah 09.00'da noter huzurunda kura çekileceği belirtildi. Vatandaşlar konuyla ilgili şaşkınlığını gizleyemezken, CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak derhal bu saygısızlığın giderilmesini istedi.
 
Kundak'ın açıklaması şöyle:
 
‘SAYGISIZLIĞI KABUL ETMİYORUZ'
 
“AKP yönetimi halkımıza yabancılaşmış ve kibirli tutumunu her gün farklı uygulamalarla ortaya koyuyor. Halkımıza yapılan bu saygısızlığı asla kabul etmiyoruz.
 
Söz konusu kuranın hayvanat bahçesinde yapılacağı, İŞKUR tarafından ilgililere SMS ile duyurulmuştur. Bu saygısızlığın düzeltilmesi gerektiğini düşünüyoruz.”
 
BELEDİYEDEN AÇIKLAMA
 
Sözcü’den Deniz Ayhan’ın haberine göre Samsun Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ise hayvanat bahçesi içerisinde tesisler bulunduğunu belirterek, “Keşke bu şekilde bir mesaj gönderilmeseydi” devilaçıklaması yaptı. 
 
Kaynak; 03 Ocak 2019-artigercek 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.