Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

CHP'li Kırklareli Belediye Başkanı Kesimoğlu, CHP’den istifa ettiğini açıkladı...CHP’li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da, partisinden istifa ettiği... (24 Haziran Seçimleri, baştan sonra ABD kurgusuydu. Sadece MHP'nin değil, HDP'nin de Barajı Aşması mümkün değildi.. Kanlı Hendek Oyunlarının parçasıydı HDP; 'Oylar, Denge Yaratmak' için kurgulanmıştı, Toplumu Sokaklardan uzak tutsunlar diye... d.d.com)

 

 

CHP'yi Sarsan İstifa
 
CHP Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Kesimoğlu, CHP’den istifa ettiğini açıkladı.
 
Kesimoğlu'nun açıklamasındaki, "Kırklareli halkının CHP Genel Merkezi gözünde hiçbir şekilde dikkate alınmadığını ibretle gözlemledim" ifadeleri dikkat çekti. 
 
CHP’li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da, partisinden istifa ettiği ve DP’den büyükşehir belediye başkan adayı olduğu konusunda sorulan soruya; “Hayırlı olsun” diyerek cevap verdi.
 
Kesimoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şöyle dedi:
 
“Yaşadığımız süreçte, Kırklareli halkının CHP Genel Merkezi gözünde hiçbir şekilde dikkate alınmadığını ibretle gözlemledim. Bu sebeple bugün itibariyle partimden istifa ediyorum. Perşembe günü 14:00’te bir basın toplantısı ile detayları paylaşacağım. Sizleri çok seviyorum”
 
KOCADON DA İSTİFA ETTİ
 
CHP’li Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ın partisinden istifasının ardından şimdide Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un istifa ettiği öğrenildi.
 
CHP’den önce büyükşehir daha sonra Bodrum için aday gösterilemeyen Kocadon’un DP’den büyükşehir belediye başkan adayı olacağı resmi açıklamanın ise 19 Şubat günü yapılacağı ifade edildi. 
 
Belediye Başkanı Kocadon’un Noter aracılığı ile CHP’den istifa ettiği öğrenildi.
 
Katıldığı bir cenaze töreni öncesinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Mehmet Kocadon şunları söyledi: 
 
“Herkese hayırlı olsun. Daha önümüzdeki günlerde bununla ilgili güzel bir basın açıklaması yapacağım. Sıkıntı yok,, haydi bakalım. Ayın 19’da görüşeceğiz sizinle.”
 
12 Şubat 2019-Odatv.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.