Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'de Kriz olduğunu ve erken seçimin de bu sebeple gündemlerinde olmadığını söyledi. ('büyüksün' ABD, bu kadar aşağılık köpekleri herkes bulup yanyana getiremez. bizde ise, normaldir;   'eşyalar Kendi tabiatına Uygun şeyleri yanyana getirir' derler. d.d.com)
 
 
 
Kılıçdaroğlu: Erken seçim gündemimizde Yok
 
"Bize göre ekonomi yönetiminin değişmesi lazım"devil 

 
(bu kadar aşağılık, beş paralık, onurusuz bir Köpek, kimse bulamaz, bir muhalefet olarak kendisi bu fısatı, bu boşluğu doldurması gerekirken söylüyor bunları... d.d..com)
 
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Türkiye'de kriz olduğunu ve erken seçimin de bu sebeple gündemlerinde olmadığını söyledi.
 
"Çiftçi, işçi ve memurun perişan hâlde olduğunu" söyleyen CHP lideri, "Hiç değilse suya elektriğe doğal gaza yapılan zam kadar işçiye zam yapın" önerisinde bulundu.
 
(foto, RTE iti, kıç yalayıcısı  K.K'yı dövdürtmüştü, KK, bir dahaki görüşmesinde, RTE'nin önünde eğilerek konuşmuştu, devrişme köpekler böyle onursuzdur işte. d.d.com)
 
"Saraya ahalisinin keyfi yerinde. Her kararın faturası garibana çıkıyor" ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu Sözcü'den Saygı Öztürk'e konuştu. 
 
Kılıçdaroğlu şunları kaydetti:
 
• Halk erken seçimden bıktı. Erken seçim bizim gündemimizde yok. Ekonomik sıkıntıların alabildiğine arttığı, işsizliğin felaket boyutlara yükseldiği bir dönemde seçimi dillendirmek de doğru değil. Bize göre ekonomi yönetiminin değişmesi lazım. Damadın bu işi beceremediği belli.
 
• Türkiye yönetimi hanedan yönetimine döndü. Hanedan yönetimi uygulamalarıyla dünyaya alay konusu oluyor. Alınan ekonomik kararların ne kadar yanlış olduğunu görüyoruz. Her karardan sonra 'Başarılı adımlar atıldığını ekonominin düzeleceğini" söylüyorlar. Tam tersi oluyor.
 
13 Agust 2019-T24

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.