Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Bahçeli’nin sözlerini değerlendiren CHP’li Yaşar Okuyan, Bahçeli’ye sosyal medya hesabı üzerinden “Kasetin var mı?” diye sormasına MHP’den tepki. (eski MHP'li 'Kenan Akkuş'a da benzer şeyler yapmışlar, yüzlerce kez tutuklamışlar,  ailesini-çocuklarını bile kıskaca almışlar, parçalamışlar..Yine, MHP'den kopan Muhsin Yazıcıoğlu'nu zaten öldürmüşlerdi. d.d.com)

 

 

Kaset tartışması iyice Çirkinleşti
 
MHP lideri Bahçeli, CHP'li İBB Başkanı İmamoğlu'nun görevden alınan belediye başkanlarıyla görüşmesine tepki göstermişti. Bahçeli, “Seçildiğinden beri skandalların göbeğindedir” demişti...
  
Bahçeli’nin sözlerini değerlendiren CHP’li Yaşar Okuyan, Bahçeli’ye sosyal medya hesabı üzerinden “Kasetin var mı?” diye sorması MHP’den büyük tepki çekti.
 
MHP Genel Başkan Yardımcısı Hidayet Vahapoğlu, Yaşar Okuyan’a yanıt verdi.
 
Vahapoğlu, “Müptezel Yaşar,  eğer bir Kaset varsa ya Ananla ya da Karınla olabilir, Onu onlara Sor...” ifadelerini paylaştı.
 
08 eylül 2019-Odatv.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.