Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Haber/ Akşener'den Trump'a: Bu hadsizliğe en iyi cevap Fırat'ın doğusuna Girip Terör koridorunu Yarmaktır 
'MHP Başkanı Devlet Bahçeli; ... Meral Akşener'in 'İçişleri Bakanlığı' yaptığı dönem de... 'Bin 901 tane Faili Feçhul' Cinayet Vardır... '  -17 haziran 2016- 
(mesele şu 'fahişelik' konusuna gelince, elbette biz 'Oy'umuzu M. Akşener'den yana kullanacağız, nede olsa 'yerli malı' sayılır, para getirecek Sanayimiz zaten yok, 'ihraç edecek bir Fahişemiz olsun' bari. d.d.com)

 

 
(Devlet Bahçeli'nin Meral Akşener hakkında yaptığı açıklama için link;  https://haberdesifre.com/haber-bahceliden_aksenere_bomba_faili_mechul_mesaji-9898.html)

 

Haber/Akşener'den Trump'a yanıt: Bu hadsizliğe en iyi cevap Fırat'ın doğusuna girip terör koridorunu Yarmaktır 
 
© AA / Halil Sağırkaya
TÜRKİYE
 
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada Trump'ın Türkiye açıklamasına yanıt verdi ve
 
"Buradan İsmet İnönü’nün ders niteliğindeki sözüyle Trump'a yanıt vermek istiyorum; 'Yarın yeni bir dünya kurulur ve Türkiye oradaki yerini alır.' Bu hep böyle olmuştur, böyle de olacaktır" dedi.
 
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında yaptığı konuşmada Suriye'de Fırat'ın doğusuna yönelik operasyona destek verdiklerini açıkladı. 
 
Akşener ayrıca, ABD Başkanı Donald Trump'ın açıklamalarına yanıt vererek "Bu hadsizliğe en iyi cevap Fırat'ın doğusuna girip terör koridorunu yarmaktır" ifadelerini kullandı.
 
Akşener'in açıklamalarından öne çıkan başlıklar şu şekilde:blush
 
- Hiç kimse telaş etmesin. Türkiye bu coğrafyaya yeni taşınmadı, devlet olmayı da Harvard'da öğrenmedi.
 
- Türkiye ve Türkiye'nin dostları, Trump'a, bu tehditlerin sonuçsuz kalacağını anlatacak yeterliliktedir. Buradan büyük devlet adamı İsmet İnönü’nün ders niteliğindeki sözüyle Trump’a yanıt vermek istiyorum; 'Yarın yeni bir dünya kurulur ve Türkiye oradaki yerini alır.' Bu hep böyle olmuştur, böyle de olacaktır.
 
-Buradan Sayın Erdoğan’a da seslenmek istiyorum. Bu hadsizliğe en net ve uygun cevap, Fırat’ın doğusuna girip terör koridorunu yarmaktır. Milletimin de bizim de beklentimiz budur. YPG/PYD/PKK’yı oradan atarak, orayı yararak, Trump’ın bu hadsiz sözlerini yüzüne vurmak zorundasınız... 
 
- Güçlü bir Türkiye'nin temeli hukukun üstünlüğüdür. Bu, her medeniyetin, devletinve  toplumun ayakta kalmasının temel şartıdır. Hukukun üstün olmadığı yerde teröristbaşı ekrana çıkar, selam yollar, şehit annesinin bağrı yanar.
 
- Liyakat Türk medeniyetinin temelidir... Türkiye'de özellikle son dönemde bilimden ve  liyakattan yana olanlar, Türkiye'de yaşama arzusundan kopuyor. Türkiye artık kendi bilim insanını ve aydınını yetiştirme zeminini kaybetmek üzere. Bunu kabul edemeyiz. Buradan gençlerimize seleniyorum, hepinize ihtiyacımız var.
 
- Türkiye varlık içinde yokluk çekiyor, çünkü üretemiyor. Bunun için istihdam yaratamıyor ve zenginleşemiyor. Her 4 geçten 1'i işsiz. İYİ Parti iktidarında üreten Türkiye'yi inşa edeceğiz. 
 
- Türk milleti, yine iyi bir çıkış yakalayacaktır... Biz insanımıza güveniyoruz, sorun bugün Türkiye'yi yöneten kadrolardadır.
 
08 ekim 2019-sputnik

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.