Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

d.d.com: Bütün dünyanın gözleri önünde katil sürüsü ABD, uşağı TC'ye; 'Suriye'ye Gir' dedi, Ondan sonra TC girdi... ama AKP köpekleri, Trump fahişesi gibi Şov yapıyor hala; TC, ABD'nin Kulubesidir!  Kürdler, katil sürüsü ABD'nin Emri üzerine, Tetikçisi 'TC'  tarafından SOYKIRIMDAN geçiriliyor yine!.. d.d.com-

 

 

ABD’nin “yaptırım” tehdidine TC Dışişleri'nden geceyarısı cevabı: Misliyle mukabelede bulunacağımızdan kimsenin şüphesi olmamalıdevil
 
ABD Maliye Bakanı Steven Mnuchin'in, Amerikan Başkanı Donald Trump’ın Türkiye’yi hedef alabilecek güçlü bir yaptırım yetkisi veren kararnameyi imzaladığını duyurmasının ardından ABD’ye ilk cevap Dışişleri Bakanlığı’ndan geldi.
 
(NATO, diye bir şey yok, paravan bir 'kurumdur NATO', ABD'nin köpeğidir sadece, bu Askeri Üs'lerin hepsi ABD'nin dir... d.d.com)
 
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Barış Pınarı Harekatı başladığında ABD yönetimine her seviyede bilgi aktarıldığını belirterek, harekatın hedef ve kapsamının tüm açıklığıyla uluslararası kamuoyu ile paylaşıldığını ifade etti.
 
ABD Maliye Bakanı Mnuchin: Trump kararnameyi imzaladı, zorunda kalırsak Türkiye’nin ekonomisini işlevsiz hale getirebilirizdevil
 
“Türkiye, milli güvenliğine tehdit oluşturan terör örgütleriyle mücadele etmektedir ve bu mücadele kararlılıkla sürdürülecektir” diyen Aksoy, “Buna karşı atılacak her adıma karşı tam mütekabiliyet çerçevesinde misliyle mukabelede bulunacağımızdan kimsenin şüphesi olmamalıdır” ifadelerini kullandı.
 
(foto, 'TC basınından', bütün Topraklar ABD'ye Satılmış... Türkler -zaten çok azlar ama-  bile 'kiracı' durumundalar...d.d.com)
 
ABD’li bakan Mnuchin, “Zorunda kalırsak Türkiye ekonomisini işlevsiz hale getirebiliriz” demişti.
 
 12 ekim 2019-Independent 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.