Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

YPG tarafından Suriye'nin Tel Abyad bölgesinden Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesindeki sınır karakoluna havanlı saldırı düzenlendiği öğrenildi. 4 askerin yaralandığı...
(kendi çalıp,kendi oynuyor TC! efendisi ABD'den geri kalacak hali yok, O'da IŞID, El Kaide, Nusra ..vb ile 'düşman' oyunlarını oynuyor.. 4 adam yollamaya ne gerek var H.Fidan? beslemeniz PYD zaten orada, sen Emret onlar atsın... d.d.com)

 

 

©Sputnik/
 
TÜRKİYE
YPG tarafından Suriye'nin Tel Abyad bölgesinden Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesindeki sınır karakoluna havanlı saldırı düzenlendiği öğrenildi.
 
4 askerin yaralandığı saldırı sonrası, havan atışının yapıldığı bölge topçu birlikleri tarafından yoğun ateş altına alındı.
 
Barış Pınarı Harekatı ile YPG'den arındırılan Tel Abyad'ın Ayn İsa bölgesinden gece saatlerinde YPG'liler tarafından havan saldırısı düzenlendi.
 
Ateşlenen havan mermileri sınır hattında bulunan bir hudut karakoluna isabet etti. Saldırıda 4 asker yaralandı.
 
Yaralı askerler ambulanslarla Akçakale Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Askerler burada yapılan ilk müdahalenin ardından Şanlıurfa'ya sevk edildi.
 
 Karşılık verildidevil
 
Saldırı sonrası alarm durumuna geçilirken, sınır hattında konuşlu topçu birlikleri, angajman kuralları kapsamında teröristlerin bulunduğu bölgeye misli ile karşılık verdi ve saldırının yapıldığı bölge yoğun ateş altına tutuldu.
 
Obüs atışları Akçakale’den de duyuldu. Sınırda güvenlik önlemleri artırılırken, tespit edilen hedeflere yönelik obüs atışları aralıksız devam etti.
 
28 kasım 2019-sputnik

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.