Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Demirpolat Şirketler Grubu’nun, Rusya'da iki Un fabrikası açmayı planladığı belirtildi.
(ee. hani Rusya Suriye'yi destekliyordu?.. hani TC'yi sert bir şekilde kınıyordu?.. bir yanda Savaş, diğer yanda 'S-500', 'Su-35', doğal gaz boru hattı  'anlaşmaları' şimdi de Un fabrikaları...flört! ABD dünyası bu! foto, orospuların süper starları.. d.d.com)

 

 

TÜRKİYE
 
Demirpolat Şirketler Grubu’nun, Rusya’da iki un fabrikası açmayı planladığı belirtildi.
 
Demirpolat Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Demirpolat, Rusya’nın Krasnodar Bölgesi Valisi Veniamin Kondratyev ile görüşmede, iki un fabrikası açmayı planladıklarını söyledi.
 
Halihazırda dünya un ihracatında Türkiye’nin yüzde 23, Rusya’nın ise yüzde 1.5’lik paya sahip olduğunu söyleyen Demirpolat, Rusya’nın da hak ettiği yeri alması gerektiğini belirterek, lojistik açıdan Krasnodar Bölgesi’nin ihracat için ideal seçenek olduğunu kaydetti.
 
Demirpolat, uzmanlarının Taman ve Novorossiysk limanlarının imkanlarını analiz ettiğini bildirdi.
 
Vali Veniamin Kondratyev, bölgenin Türk işletmelerine destek vermeye hazır olduğunu açıkladı. Geçen yıl Krasnodar Bölgesi’nde 14.5 milyon ton tahıl, baklagiller ve pirinç toplandığı bilgisini veren Kondratyev;
 
“Ama amacımız geniş, sadece tahılı ihraç etmek değil, tahılı Rusya’da işlemek ve hazır ürünü ihraç etmek. Halihazırda bölgede 60 un fabrikası faaliyet gösteriyor. Bu fabrikalar sadece bölgenin ihtiyaçlarını gideriyor. Ama unumuz ihracat konusu olmalı” diye konuştu.
 
Demirpolat Şirketler Grubu’nun, fabrikalarını Yeysk ilçesi ile Anapa şehrinin Yurovka kasabasında açmayı planlıyor.
 
15 şubat 2020- suputnik

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.