Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Sevgi Kılıç, Keşke başörtülü kimliğimle değil de avukat kimliğimle, partime verdiğim emekle konuşulsaydım. Çünkü bu şekilde sıfatlandırılmak biz kadınları kategorize ediyor” dedi. (soykırımcı M.Kemal faşistinin ‘kişiliği ve Servetiokuyunuz; http://www.devrimcidemokrat.com/halim-kar/16-halim-kar-m-kemal-fasistinin-kisiligi-ve-serveti.html )

 

CHP’nin 37. Olağan Kurultayı’nda Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun önerdiği 80 kişilik anahtar listede yer alan ve 27 yaşında Parti Meclisi’ne girmeyi başaran avukat İstanbul Beykoz İlçe Teşkilatı’nda görev yapan Kılıç, 

CHP yönetiminde ilk başörtülü siyasetçi’ olarak tarihe geçti.

Sosyal demokratım’

Kılıç, vitrin’ olarak kullandığı eleştirisini kabul etmeyerek, parti örgütlerindeki çalışması sonucunda PM’ye girdiğini söyledi.

CHP’nin sağa kayması’görüşüne katılmadığını Kılıç, kendisini sosyal demokrat olarak tanımlayarak, Biz bütün vatandaşları demokrasiyle buluşturma inancındayız”.

Egorize etmenin bir sonucu olduğunu belirten Kılıç, kadınları kategorize etmenin şiddetin de temelini oluşturduğunu savundu.

M.Kemal Faşistinin Kişiliği ve Serveti, okuyunuz;

http://www.devrimcidemokrat.com/halim-kar/16-halim-kar-m-kemal-fasistinin-kisiligi-ve-serveti.html

28 Temmuz 2020- ajanslar

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.