Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

21 Mart 2017 yılın da, Diyarbekir'de Newroz alanına giriş yapmak isterken polis tarafından öldürülen 'Kemal Kurkut'un fotoğrafını çeken 'Abdurrahman Gök'ün ilk duruşması yarın (23 Şubat Salı) Diyarbekir 5. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülecek

 

 

Haberin Var Mı İnisiyatifi, Gök için basın metni kaleme alarak, Gök'ün gazeteci olduğunu ve yargılanamayacağını belirtti. 
 
Ayrıca sosyal medya çalışması yapacağını duyuran Haberin Var Mı İnsiatifi;
 
" #AbdurrahmanGökGazetecidir ve #YazmasaydıBilmeyecektik diyeceğiz, sizlerin de desteğinizi bekliyoruz" ifadelerini kullandı. 
..........
Not.1) PKK/HDP yandaşlığı yapan TV'ler, haber siteleri, tıpkı DİHA -Dicle haber ajansı- Fırat haber Ajansı, 'gazete karınca', 'mezopotamya ajans', peyamakurd, Rudaw, K24, bas news, T24, artigercek.com, gazeteduvar.. vb'leri.. gibi
MİT tarafından finanse edilerek-kurulmuş, Yöneticilerin de 'MİT Mensubu' olan ajanslardır...
 
Gazeteci 'Abdurrahman Gök' çalıştığı ajansın bataklık olduğunu bilmiyor mutlaka, biz, gencimiz; 'Kemal Kurkut' anısına haberi yayınlıyoruz...d.d.com-
 
Not.2) Peki böylesi bir haberi nasıl yayınladı DİHA?
 
Bir yığın görgü tanığının Önünde çekilen bu fotografı yayınlamamış olsa, zaten adı MİT'ci Siteye çıkmış olan DİHA'nın, hem kendi haber çalışanı, hemde kitleler nezdinde otomatikman Teşhir ve Tecrit olma korkusudur..  
 
Not.3) DİHA'nın MİT tarafından kurulduğunu ortaya çıkaran; İstanbul Cumhuriyet Savcısı 'Sadrettin Sarıkaya' PKK -kck-soruşturmasındaki görevinden alındıktan sonra (PKK/MİT  ilişkisini açığa çıkarınca görevinden alınmıştı ) açıklamıştır...
 
MİT ve PKK ilişkileri konusunda daha bir sürü şeyler anlatmıştır bu Savcı...d.d.com-
 
22 Şubat 2021-ajanslar

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.