Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Son Yorumlar

Halim Kar; MİT, -Engin Kaya'nın da dediği gibi-  hiçbir örgütü 'Tek Adamla' kurmaz, kuramaz, bu işler 'ekip işi', MİT'in kurduğu örgütlerin Yönetimlerinin 'yüzde 90'ı 'ajanlardan' oluşur, yüzde 10'luk kesim ise 'Kamuyu Uyutmak' için 'Vitrine' yerleştirilmiş 'piyonlardır'.. Gün Zileli 'Aydınlık'da Perinçek'in bir numaraları hık deyicisi ve 2. derecede sorumlu olandır..

Devamını oku...

Halim Kar; foto, başta 'Laz Nihat' -Enver Doğru- yoldaş olmak üzere en az 200 yoldaşımızı 'ajan' diyerek veya yerlerini MİT'e bildirerek Katleden ve Katlettiren  'Kemal Kutan' köpeği... Almanya da yaptığı açıklamalarda sadece bir eylemde en az 6 asker öldürdük, demişti halbuki.   'Kardelen Katliamı' ile TKP(ML) DABK kadrolarını Katledip, bütün örgütü ele geçirip MİT'in hizmetine sokan, İşkenceci-Tecavüzcü.. köpek budur....EK; Cafer Cangöz'lerin, yani '17'lerin de -Mercan Katliamı- Katili, Failidir bu köpek..ve kısa bir Not; Halim Kar, hem TKP(ML) TİKKO'nun hemde TKP(ML) DABK'ın kurucu kadrolarından biridir.  Ayrıca, ABD destekli MİT'in bu 'operasyonları, yurtdışında hala yazıp- çizen 'demokrat, devrimci' insanlara verilmiş bir tehdit mesajıdır...-

Devamını oku...

Halim Kar: ‘Kürt Soykırımı’ katil sürüsü ABD’nin Projesidir! Kürdlerin bulunduğu her alana köpeği TC’yi gönderiyor.. Nasıl ki ABD, kendi kurduğu ‘IŞID’ ın ‘terörünü’ bahane ederek her yere girip yerleşiyorsa, ‘TC/MİT’de kendi kurduğu PKK/PYD ‘bahanesi’ ve ‘savaş oyunları’ ile Kürdistan’ın her parçasına giriyor, Kürdleri Yok ediyor, efendisi ABD ile birlikte Kürt topraklarına yerleşiyor...

Devamını oku...

Anadolu Ajansı, 4 Kasım 2019 tarihli haberinde MİT, ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin, ortak operasyonuyla... öldürüldü
(d.d.com; bu 'Kaç Bin'inci 'özel nokta atışı ile yapılan imha?'  ve Tarihi aylar sonra yapılan Ölüm açıklaması? Yani, kimse aylar öncesi olan bu durumu istesede araştıramaz artık... 'ince hesaplar' yani..nedense MİT'e giden hiçbir istihbaratta, PKK'nın 'Ankara grubu' şeflerinin bulunduğu yerin bilgisi 42 yıldır hiç gitmiyor  notlarımız devam ediyor..)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.