Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Son Yorumlar

'Youtube trendlere giren bir korona virüs videosu dünya gündemine oturdu. Corona virüsün laboratuvarda üretildiği ve aşısının da aslında çoktan yapıldığı söyleniyor. İfşayı yapan 5 Fransız aktivist açıkladı...Basın-

Devamını oku...

Kendisine Tecavüz eden IŞİD'liyle yüzleşen Ezidi Kürt kadın Eşwak;  “Anka kuşu gibi Küllerimizden doğuyoruz..'' diyen Eşwak... (d.d.com: Köpeği IŞID'ı Kürt Katliamı yapması için ŞENGAL'e sokan katil sürüsü ABD idi. Peşmergenin, Irak Ordusunun IŞID'a karşı savaşmasını da engellemişti..  ardından ise..

Devamını oku...

Şırnak'ın Uludere ilçesinden 6 yıl önce 13 yaşında iken kaçırılan oğlu Ercan için gelen baba Emin Yıldız:- "Oğlumu çok özledim, her akşam rüyamda görüyorum. İnşallah gelecek, kavuşacağız" dedi.
(d.d.com; dün, 'Kemalistler' ve ..HEP/HDK= BDP= PKK, şimdiler de ise; AKP/CHP/MHP= HDP/PKK= PYD  'Kürdleri Yok Etme Koalisyonu'dur. Kimse bunlar hakkında 'dava' açıp bu 'paramiliter' örgütleri kapatamaz..

Devamını oku...

d.d.com; KONDA Araştırma Şirketi’nin Şefi B. Ağırdır'ın bu açıklaması; Toplumu Aldatmadır!  Çünkü, On yıllardır 'Seçimlerde' açık açık yapılan 'Sahtekarlıkları Aklıyor!' 
Halbuki, ne AKP köpeklerinin '21 milyon' OY alacak gücü vardı, nede AKP'nin Kıç yalayıcısı CHP 12 milyona yakın OY alabilirdi, Nede MİT'in uzantısı HDP köpekleri; Sur, Suruç, Cizre.. katliamlarının ardından 6 miyon OY toplayabilirdi!  (MHP-İP geçiyoruz)
Ama, OY'lar toplumsal 'Denge' vede 'RTE iktidarın Saltanatını' Sarsmayacak şekilde 'Derin Eller' tarafından' Düzenlendi, 'Sus Payı' gözönüne alınarak da  Paylaştırıldı...

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.