Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Son Yorumlar

Anadolu Ajansı, 4 Kasım 2019 tarihli haberinde MİT, ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin, ortak operasyonuyla... öldürüldü
(d.d.com; bu 'Kaç Bin'inci 'özel nokta atışı ile yapılan imha?'  ve Tarihi aylar sonra yapılan Ölüm açıklaması? Yani, kimse aylar öncesi olan bu durumu istesede araştıramaz artık... 'ince hesaplar' yani..nedense MİT'e giden hiçbir istihbaratta, PKK'nın 'Ankara grubu' şeflerinin bulunduğu yerin bilgisi 42 yıldır hiç gitmiyor  notlarımız devam ediyor..)

Devamını oku...

'Youtube trendlere giren bir korona virüs videosu dünya gündemine oturdu. Corona virüsün laboratuvarda üretildiği ve aşısının da aslında çoktan yapıldığı söyleniyor. İfşayı yapan 5 Fransız aktivist açıkladı...Basın-

Devamını oku...

Kendisine Tecavüz eden IŞİD'liyle yüzleşen Ezidi Kürt kadın Eşwak;  “Anka kuşu gibi Küllerimizden doğuyoruz..'' diyen Eşwak... (d.d.com: Köpeği IŞID'ı Kürt Katliamı yapması için ŞENGAL'e sokan katil sürüsü ABD idi. Peşmergenin, Irak Ordusunun IŞID'a karşı savaşmasını da engellemişti..  ardından ise..

Devamını oku...

Şırnak'ın Uludere ilçesinden 6 yıl önce 13 yaşında iken kaçırılan oğlu Ercan için gelen baba Emin Yıldız:- "Oğlumu çok özledim, her akşam rüyamda görüyorum. İnşallah gelecek, kavuşacağız" dedi.
(d.d.com; dün, 'Kemalistler' ve ..HEP/HDK= BDP= PKK, şimdiler de ise; AKP/CHP/MHP= HDP/PKK= PYD  'Kürdleri Yok Etme Koalisyonu'dur. Kimse bunlar hakkında 'dava' açıp bu 'paramiliter' örgütleri kapatamaz..

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.