Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Son Yorumlar

d.d.com; aslında; ABD'nin kurup yönettiği katil sürüsü 'IŞID'lılar, bu Kampta TUTUKLU falan değil, 'Abd'nin Misafirleri', bunların 'Korumalığını'da; PKK/Pyd/YPG veya bir diğer 'paravan' adıyla; 'DSG' yapmaktadır..

Devamını oku...

Amerika'nın Sesi'ne göre, 'Biden' yönetimi işgal altındaki Suriye- Rojava'da yeni askeri ÜSLER inşa etmeye karar verdi

(o kadar saçma ve dezenformayon yüklü bir haberki, çok düzeltme yapmak zorunda kaldık, keşke 'ayrı bir yazı' kaleme alsaydık.. foto; '03 Ağustos 1914'de 'ŞENGAL Ezidi Kürt Soykırımını' köpekleri IŞID'a yaptıran, 'Obama-Biden'  katilleri d.d.com)

Devamını oku...

Halim Kar; insanlık düşmanı Kürt Soykırımcısı ABD günah çıkarmıyor, her zamanki gibi 'dikkatleri' kendi üzerinden uzaklaştırmak için zırlıyor... Soru-yorum; Erbil havaalanı 'saldırısı?', 'Gare Dağı Operasyonu' üzerindeki 'dikkatleri Dağıtma Oyunumu' idi?

Devamını oku...

d.d.com; 'Kürt Soykırımı' Abd köpeklerinin 'Projesidir'... gelelelim tehlikenin diğer yanına, a)Barzani-Talabani tayfası Abd'den izinsiz; ne PKK/PYD/DSG'ye, nede IŞID..v'benzerlerine tek mermi bile sıkamaz; ellerindeki bütün silahlar Abd'ye aittir, Abd'den izinsiz kullanamazlar çünkü. 

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.