Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Son Yorumlar

haber başlığı/ Polisin HDP Diyarbakır İl Örgütü önünde oturması için iki defa 10 bin TL para teklif ettiği Hanım Sever, parayı reddetti.
-Site misafirlerimize, son 15 20 gün içinde, hem sitemi çaılışamaz hale getirdiler hemde Bana 'adı belirsiz' -corona,değil- bir Hastalık bulaştırdılar...
15-20 gün içinde en az 18 kilo verdim ve hala eriyorum, gittiğim hiçbir Hastane ve Doktor -4 doktor- bana bakmadı -tıpkı evden atılmam konusunda bütün dairelere başvurmama rağmen bütün kapıların yüzüme kapanması gibi- haftalardır  evimde 'can çekişiyorum resmen, acılar içindeyim' bu yüzden yazmıyorum ama bu köpeğin bu Haberi veriş şekli yine beni çıldırtı, birşey karalama lüzümu hisettim MİT'in bu köpeğine karşı..yoksa halim yok... bu Haber  çıkarsa eğer ÜÇ saatte ekledik, başka resim ekleyemedim, açılmıyor.. MİT'de kahpelik bitmez! ama, MİT, Alman istihbaratı BND'den izinsiz bunları yapamaz! Halim Kar-

Devamını oku...

MİT; “Teşkilâtımız bünyesinde.. dünya dillerinde Yetkin Dil uzmanları; Sinyal ve Görüntü analizi, Coğrafi bilgi sistemleri, Yazılım ve donanım, Ağ güvenliği dahil olmak üzere Farklı alanlarda Uzman Mühendisler gibi Birçok Sahada faaliyet gösteren..." (Halim Kar; MİT'teki 'kadroya bakınız?' MİT'in, 'istihbarat örgütlerinin' çalışma yöntemini öğrenmezseniz; her 'dostluk, dakavuklukla' size yaklaşını 'yoldaş' sanır,   Saflara sokar, kendinizide Yok ettirirsinizÖrneğin; Ertuğrul Kürkçü..

Devamını oku...

Eyleme bir aile daha katıldı, aile sayısı, 179'a Yükseldi. Bingöl'den gelerek eyleme katılan anne Bacı Göze, kızının daha 16 yaşındayken çobanlık yaptığı sırada kaçırıldığını.. ('Kürt Soykırımı' katil sürüsü ABD'nin Projesidir! HDP/PKK/PYD köpeklerini TC/MİT'e kurduran yine ABD/CIA kahpesidir! -TC/MİT=ABD'nin bir Bürosudur-  Ayrıca; TC'nin Hastanelerinde 'doğan'  Kürt Bebekleri de tıpkı ABD'deki gibi öldürülmektedir.. d.d.com)

Devamını oku...

Halim Kar; katil sürüsü ABD, köpekleri IŞID/PKK/ PYD/ÖSO,   Nusra..ya Yıllarca 'Savaş oyunları Oynatıp' Yüzbinlerce Kürdü Katlettirdi, Milyonlarcasını (en az 20 milyon kürdü) Sürgünlere yollattı      Kürdlerin topraklarına yerleşen ise hep, ABD ile köpeği 'TC' olduŞimdi de bize; Ünlü bir  'Kürt Soykırımcısı' olan 'General Lloyd Auistin'i 'Kürt Dostu' diye yutturmaya çalışıyorlar...

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.