Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Son Yorumlar

Erdoğan, 'Size bir kaç gün içinde iyi haberim var' dediğim buydu. Bu son operasyon da oradaki çok önemli toplantı alanını vurduk. Henüz neticesini almadık ama vuruldukları kesin."
(bu sokak iti, günler önceden bu Toplantının Haberini kimlerden almış? Danışıklı bir Operasyon-muydu bu? .d.d.com)
 
 
 
 
Bu haberi 'dünya bülteni' şöyle verdi; 'Kandil'de PKK’nın yönetici kadrosuna ağır darbe'
 
Zergele’de toplantı yapan 19 üst düzey PKK’lı yöneticinin toplandıkları ve toplantının 40’ıncı dakikasında havadan vurulması sonucu aralarında KCK eşbaşkanı Besi Hozat’ın da olduğu 7 üst düzey bölücü örgüt yöneticisi yaralandı.
 
 
18 Haziran 2018-Dünya Bülteni/ Haber Merkezi
 
.........aşağıdaki haber Rudaw'dan ve diğer ajanlardan.......
 
Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kandil'e yönelik düzenlenen operasyonlara ilişkin, “Bu son operasyonlarda bunların toplantı alanlarını vurduk” dedi.
 
Erdoğan, Kanal 7'de yayınlanan "İskele Sancak Özel" programında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
 
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Kandil’e düzenlenen operasyonlara dair soruları yanıtlayan Erdoğan, "Kandil'in üzerinde ısrarla duruyoruz. Orada 20 uçakla 10 önemli hedefi vurduk. Bunlar cephanelik filan" ifadelerini kullandı.
 
“Operasyonların ardından işin peşini bırakmadıklarını ve istihbarat çalışmalarına devam ettiklerini” söyleyen Erdoğan, şu bilgileri verdi:
 
“Bu son operasyonlarda oradaki çok önemli, bunların toplantı alanlarını vurduk. Şimdi onların henüz neticesini almadık ama vuruldukları kesin. Bunu ilk defa sizinle paylaşıyorum. Belki bu akşam Silahlı Kuvvetlerin sitelerinde de yayınlanabilir."
 
"Kandil'de toplantı halinde vurulanlar arasında ciddi isimler var mı?" sorusuna Erdoğan, "Biz bunu büyük ihtimal olarak görüyoruz" dedi.
 
17 Haziran 2018-Rudaw ve 18 Haziran 2018-NerinaAzad-Basnews

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.