Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Son Yorumlar

'Youtube trendlere giren bir korona virüs videosu dünya gündemine oturdu. Corona virüsün laboratuvarda üretildiği ve aşısının da aslında çoktan yapıldığı söyleniyor. İfşayı yapan 5 Fransız aktivist açıkladı...Basın-
 
 
Bugün gördüm bu haberi ve video'yu, çala kalem, bunları kaleme aldım, eksikler için kusurama bakmayın.
 
Hikaye şöyle başlıyor:
 
-aman acele izleyin Video kaldırılacak, kapatılacak...
 
*Bu pisliğin 'sekiz dakikalık' bu konuşmasında bu sözleri ve benzeri lafları en az 'on' sefer tekrar ediyor, bununla yaratmak istediği; 'yapacağı konuşmaya herkesi  inandırmak için'  özel bir Şova gerek duymasıdır...
 
-aman, az sonra vereceğim belgeler sizi şaşırtacak (belge-melge de ortada yok, elinde okunmaması için özel çaba gösterilmiş üstteki 'altı satırı' sarıya boyanmış, alt tarafı ise görünmeyecek derecede karartılmış satırlar...
 
-Biz 'beş aktivistiz' diye başlıyor,  konuşması devam ettikce bu sayısı 'iki'ye düşüyor.
 
 *Hiçbir aktivist-devrimci,  'gizli bir belge' açıklarken, kendi görüntüsünü bile vermeyeceği gibi, yanında kaç kişi olduğunu da  hiçbir zaman söylemez, onların hayatını da tehlikeye sokamaz, sadece 'belge' üzerinde hareket eder ve bunları sergiler.
 
Bu pislik ise, sıradan bir militanın bildiği şeyin tam tersini yapmış.
 
-SARS ve Corona Virüsün' bileşiminden yaratılan; 'Covid-19' adlı virüsün  PATENT'İ falanca yerden alınmış, diyor ve rakamlar veriyor....
 
*Ve biz ilk defa duyuyoruz ki; labaratuvarda GİZLİ ÜRETİLMİŞ bir KİTLE İMHA SİLAHI İÇİN; 'PATENT' başvurusunda bulunuluyor? Devlet ürettiği vede 'devlet sırrı', olan çok gizli birşey için 'Patent Firmasına' başvurup, 'Patent' almak?...
 
Yani, zırvalamanın DANİSKASI bu! Toplumu da Mal gibi gören bir ABD/CIA uzantısı züppenin ruh halinin dışa yansıması....
 
-'Corona Virüs' üretimini  ÇİN ve Fransız devletinin üstüne yıkıyor... (2003 yılından beri ABD tarafından defalarca denendiği 'belgelerle' vede bilim adamları tarafından açığa çıkarılmasına rağmen söyleniyor bu sözler)
*bu virusun en büyük derbe vurduğu yer ÇİN ekonomisi ve insanıdır! Çin, ekonomik yatırımları kendi lehineyeken neden kendi kendine ateş etsin, kendi ekonomisini bitirsin!
 
Fransa, idiasına gelince, bu mümkün değil ama Fransa bu paravan video'yu ret etsede ABD'yi suçlayamaz, çünkü Fransız rejimi (E.Macron) zaten ABD'nin köpeğidir, tıpkı dünya basını gibi... (ama, Abd'ye de bir 'günah keçisi' lazım, dünya kamuoyunun Gözleri bu katilin üzerinde...)
 
ABD sayesinde iktidara geldi, hemde Tepeden Konduruldu iktidara bu Rockkefeller'in iş ortağı müdürürü...
 
*Kendine 'aktivist' diyen soytarı konuşması boyunca BİR KEZ olsun, katil sürüsü ABD'nin ismini AĞZINA ALMAMIŞ
 
Halbuki, en az Üç aydır, bilim adamlarının, doktorların Hatta 'Kanlı -beyaz-Saray' daki vede ABD senatosundaki kimi Senatörler bile ABD hükmetine bu Konuda ÜLTİMATOM verir gibi SORULAR SORMUŞ, dünyadaki bütün insanların Gözü ABD üzerinde YOĞUNLAŞMIŞKEN,
 
kendine 'aktvist' diyen bu CIA köpeği, sanki bugüne kadar yayınlanan 'belgeleri' ve bilim adamlarının açıklamalrını.. vb. vb..  haberleri hiç hiç duymamış gibi konuşmasına devam ediyor vede ABD'nin ismini bir kez olsun telefuz etmediği gibi, ABD'nin ismini anmaktan Özenle kaçınıyor... (aman, Abd'ye zarar gelmesin, hoş mektep yani)
 
Sonuç; katil sürüsü ABD, bütün gözler kendi üzerinde Toplandığı için, 'aktivist' denilen Köpeğini 'dezenformasyon yapıp, dikkatlari başka yere çeksin diye Vitrine Koymuş...
 
-Video'yu acele izleyin Kaldırılacak?mış. (zemin hazırlama, çok önemli havalarında, algı yaratma.. ama ABD uzantısı basın, sizlerin beynini yıkamak için bu Soytarılığı allayıp-pullayacak, ABD'yi aklamak için gündemde tutacaklardır..)
 
*Bu dezenformasyon Video iki gündür duruyor hemde 'CIA'nın denetimindeki Youtube'de, hala kaldırılmadı ama 'kaldırısın' diye özel sinyalde bay denformasyon piyonu aktivistin konuşmasında var, kaldırılmalı ki, millet yutsun).
 
Bitirirken, size soralım; Siz katil sürüsü ABD'nin yerinde Olsanız, kendinizi Aklayan böyle bir Konuşmayı ve Video'yu ortadan kaldırırmısınız?
 
Biraz daha inandırıcı olsun, diye  Evet, ama Herkes kayıt edip, Yuttuktan sonra.... (25 mart itibarıyla bu dezenformasyon Video hala yayında...)
 
-Aktivist-miş? 
 
-ABD/CIA ve MİT'in elinde 'yüzlerce böyle aktivist ve komünist'de var, bu köpekler, her şeyi yolundan çıkarmak vede Toplumu hem Aldatmak, hemde denetimlerine alıp kontrol etmeleri için piyasaya sürülmüş maşalardır...
 
tekrar ediyorum; çala kalem karaladım bunları, uzatılabilirmiydi bu yazdıklarım? Elbette!, ama ben yazmaktan bıkmış durumdayım, gerisini sizin doldurmanızı isteyeceğim, dezenformasyon Video'nun liki aşağıda ama, öncelikle izleyiniz.
 
Son bir kelime; katil sürüsü ABD hala görmediği şudur; 'çocuklar büyüdü, eski Oyuncaklarla oynamıyorlar artık...'
 
-Az önce kaldırılılmış youtube'den, yandex'den veriyoruz linki, yani aynen dediğimiz gibi yapmışlar...
 
25 mart 2020- 
 
Halim Kar

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.