Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Son Yorumlar

Halim Kar; MİT, -Engin Kaya'nın da dediği gibi-  hiçbir örgütü 'Tek Adamla' kurmaz, kuramaz, bu işler 'ekip işi', MİT'in kurduğu örgütlerin Yönetimlerinin 'yüzde 90'ı 'ajanlardan' oluşur, yüzde 10'luk kesim ise 'Kamuyu Uyutmak' için 'Vitrine' yerleştirilmiş 'piyonlardır'.. Gün Zileli 'Aydınlık'da Perinçek'in bir numaraları hık deyicisi ve 2. derecede sorumlu olandır..

 

Kısa örnek, hatırlatma; G.Zileli'nin İstanbul, '1 Mayıs 1997' mitingi ve Katliamı ile ilgili yazısını inceleyiniz, ardından '1 mayıs 1997'de çıkan 'aydınlık'ı okuyup yıllar sonra yazdıklarıyla karşılaştırınız, karşınızda kılık değiştirmiş bir 'ajan' olduğunu göreceksiniz...
 
M.Ali Birand'ın da bu katliam ile ilgili (1 mayıs 1977) '32 gün Belgeseli'ni de izleyip, bu sahtekarların gerçek yüzünü görünüz..
 
 

Yani, 'Mehmet Eymür' doğru söylüyordu...
 
Gün Zileli, bu Mitinge bende katıldım Korumalarım ile birlikte, diyor yıllar sonra, bunun anlamı; '1 Mayıs 1997' katliamı sonrası çıkan ve ''Bütün 'Sol Örgütlerin Kontrgerilla Yaptı bu Katliamı'' dedikleri açıklamalarını yayınlayan' haberi yapan Kendisi olduğunu farkına varmadan itiraf etmiş oldu;
 
O tarihli 'aydınlık' sayısında; 'Sherton Oteli' ve 'Sular İdaresi'nin 'üstü Boştu' diyerek  fotograflar Yayınlayıp, 'Bu Binalar da Kontrgerilla Yoktu' demişlerdi...

 
Mehmet Ali BİRAND ise yaptığı programda, 'Sehrton Oteli'nin bir hafta Önceden kapatıldığını,
ABD özel Timlerinin Yerleştirildiğini Görgü tanıklarının ve Otel Çalışanlarının açıklamaları eşliğinde belgeledi.
 
 Yani; 'Sular İdaresi Binasının Çatı Katı'da 'Özel Timler' tarafından işgal edilmişti diye 'Belgeledi'...
 

Yani, sahtekar Gün Zileli'nin 'şaibeli anarşistliği' gibi 'ajan' suratı da bir kez daha açığa çıkıyordu...'
 
Aydınlık' hareketi de, Tıpkı PKK/HDP..vb..vb..gibi MİT patentli kuruluşlardır...
 
Toplum ve 'devrimci örgütler' taa O zamandan beri meğersem çepeçevre kuşatılmıştı ama biz bu 
durumları ne yazık ki Yıllarca göremedik.
 
Peki şimdiki durumlar ne? Dünden çok daha beter olduğu bir gerçek ama başka hangi parti ve Sendikalar, Alevi Dernkleri, İnsan Hakları Kuruluşları...MİT patentli acaba? ..halim kar-
......................
 
haber başlığı/ "Gizli servise çalıştınız mı?" sorusuna sinirlenen Perinçek: Hangi cesaretle Türkiye'nin en karakterli insanına bunu sorabiliyorsunuz?
 
Katıldığı televizyon programında, "Herhangi bir gizli servise çalıştınız mı?" sorusuna sinirlenen Perinçek, "Bu soruyu ancak gizli servisin elemanları bana sorar, başka da kimse soramaz" ifadelerini kullandı
 
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek,  Haber Global'de yayınlanan Jülide Ateş'in 40 programına konuk oldu.
 
Ateş'in sorularını cevaplayan Perinçek, "Herhangi bir gizli servise çalıştınız mı?" sorusuna ise tepki gösterdi.

 
Perinçek soruya şu yanıtı verdi:
 
Bu soruyu ancak gizli servisin elemanları bana sorar, başka da kimse soramaz. Siz hangi cesaretle Türkiye'nin en karakterli insanına bu soruyu sorabiliyorsunuz? Vereceğim cevap budur.
 
Vatan Partisi Amerika'nın oyunlarını bozan, Ermeni soykırımını yok eden, Silivri duvarını yıkan, FETÖ ve PKK'nın üzerine gidilmesini sağlayan partidir. CIA'nın acısı vardır ve MİT içinde CIA çalışanlarının acısı vardır. Siz de mi aynı acıyı paylaşıp bu soruyu soruyorsunuz? Bunları yayınlayacaksınız, bunları kesemezsiniz. Bunları yayınlamazsanız siz namuslu değilsiniz.
 
"Çin'deki kamplar eğitim amaçlı"
 
Uygur Türklerine yönelik soykırım iddialarının ise yalan olduğunu ifade eden Perinçek, iddialara konu toplama kamplarının eğitim amaçlı olduğunu öne sürdü.
 
(foto, Perinçek ile Kan kardeşi Apo, Bekka vadisinde hasret gideriyorlar... d.d.com)
 
Perinçek, "Bize çocuk doğurtturmuyorlar' diyen Rabia Hanım'ın 17 tane çocuğu var" ifkadelerini kullandı.
 
18 Eylül 2020- Independent Türkçe

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.