Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Son Yorumlar

MİT; “Teşkilâtımız bünyesinde.. dünya dillerinde Yetkin Dil uzmanları; Sinyal ve Görüntü analizi, Coğrafi bilgi sistemleri, Yazılım ve donanım, Ağ güvenliği dahil olmak üzere Farklı alanlarda Uzman Mühendisler gibi Birçok Sahada faaliyet gösteren..." (Halim Kar; MİT'teki 'kadroya bakınız?' MİT'in, 'istihbarat örgütlerinin' çalışma yöntemini öğrenmezseniz; her 'dostluk, dakavuklukla' size yaklaşını 'yoldaş' sanır,   Saflara sokar, kendinizide Yok ettirirsinizÖrneğin; Ertuğrul Kürkçü..
 
 
KızılDere de Mahir Çayan'ların yerini ihbar eden, en yakın yoldaşları görünen 'Ertuğrul Kürkçü' idi. 
 
Kızıl Dere Katliamı yapılırken 'Ertuğrul Kürkçü' orada yoktu, sonradan oraya polis kıyafeti ile -yani plan değiştirdiler- getirilmiş olmalı... daha sonra 'samanların altına saklanmıştım' diye 'savunma' yaptı, bu Tam anlamıyla bir sahtekarlıktı ve mümkün değildi.
 
Çünkü, Polisin ve Askerin Operasyon yaptığı, -hele hele Silahlı çatışmanın çıktığı bir Yerde- Operasyon Sonrası, her yeri didik didik eder, arar, Samanlıklar, Gübre yığınları da Otomatik Silahlarla Taranır ve başında Beklenir; 'acaba, çığlık atılacakmı, Kan sızacakmı?' diye.
 
Bunu da silahlı faaliyet yürütmüş, TC'nin operasyonlarını Yaşamış bütün militanlar, kadrolar bilir...en güvensiz yerdir Samanlık ve Gübre yığınları..
 
EK; Kızılderede Kardeşi 'Ziya Yılmaz'ı şehit veren 'Abdullah Nihat Yılmaz' olaya bir başka yerden yaklaşıyor ve Ertuğrul Kürkçü köpeğinin Yalan söylediğini Çok Net Sergiliyor.. 
 
Şöyleki; (karışık yazıyorum) eğer 'Ertuğrul Kürkçü'nün dediği gibi,E.Kürkçü  'çatışma yerindeyse ve bu Çatışmada Mahir Çayan vurulduğunda 'Mahir'in kanıda Ertuğrul Kürkçü'nün üzerine damlamışsa' nasıl oluyorda çatışma sürerken Samanlığın bulunduğu Ahıra gidebiliyor, 
 
çünkü 'samanlık' çatışmanın olduğu yerin arka tarafında ve Çatışmanın olduğu yerden Samanlığa gidebilmesi için, binanın Ön kapısından Çıkıp, evi dolanıp ancak öyle gidebilir Samanlığa'ki bu mümkün değil, çünkü her taraf çepeçevre kuşatılmış durumda. 
 
Bu da bize bir kez daha gösteriyor ki, 'Ertuğrul Kürkçü' köpeği Çatışma yerinde DEĞİL!..
 
(ihbarı yaptı ama oraya götürülmedi...bu yüzden hiçbiri, yaralı, sağ olarak ele geçirilmedi ama neden?)
 
Çatışma bitip içerideki herkes öldürüldükten bir gün sonra MİT, 'Ertuğrul Kürkçü' köpeğini 'Tedbili Kıyafet' yaptırarak (asker veya polis elbisesi giydirerek) katliam yerine getirmiş ve ardından 'Samalık' senaryosu devreye sokulmuş görünüyor...
 
Peki 'neden bir gün sonra geri getirdiler?'
 
Muhtemelen, dışarıda -örgüt içinde- Ertuğrul Kürkçü' köpeğinin Orada olduğunu sanan veya Orayı Kürkçü'nün bildiğini BİLEN başkaları keşfedildi... (yani hem oyun deşifre edilecekti, hemde E.Kürkçü köpeğinin çehresinin ortaya çıkması ile  başkalarının da 'maskesi' düşecekti.....
 
E.Kürkçü köpeğini aklamak için MİT böyle bir yönteme başvurdu... 
 
(samanların altına saklanıp kurtulmak mümkün değil ve biz buna değinmiştik zaten, bir arama- taramada ilk bakılan yerdir oralar)
 
Şu soru ise hem muamma  hemde ve Yetim kaldı, 'Peki orada Öldürülen 3 ABD'li kimler öldürdü?
 
(Mahirler öldürmemiş çünkü)
 
İşin bu tarafını çözemediğimi belirtmeliyim.
 
Ama, Ertuğrul Kürkçü köpeğinin bu yazılardan sonra 'tutunacak' hiçbir dalı kalmadı!
 
Ziya Yılmaz'ın abisinin yazdığı Makalenin linki aşağıda, bizim yorumumuzu da gözönüne alarak okursanız, 'bu Kanlı Oyunun Tablosu' gözlerinizin önüne serilecektir, gerisina siz karar veriniz, bizce durum bu!
 
 
09 ocak 2021 -Halim Kar-
...........................
 
MİT'ten Eleman ilanı; ​"Peşindeyiz ve seni iyi tanıyoruz"
 
Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT), internet sitesinde iş başvurularının yapılabildiği 'Özgeçmiş' sayfasını yeniledi. 
 
Yeni bir videonun da eklendiği sayfada "Peşindeyiz ve seni çok iyi tanıyoruz" denildi.
 
MİT, resmi internet sitesinde iş başvuruları için hazırladığı sayfada yeni bir video paylaştı. MİT'te çalışmak isteyen kişilerin özgeçmişlerini gönderebildiği sayfada bir de video yayınlandı.
 
"Peşindeyiz ve seni iyi tanıyoruz" sözleriyle başlayan videoda şöyle dendi: 
 
"Okumaya ne kadar meraklı olduğunu, dünyada olup biteni yakından takip ettiğini biliyoruz. Teknolojiyi etkin kullandığını, en gizli silahının bilgi olduğunu biliyoruz.
 
Kalbinin vatan sevgisiyle dolu olduğunu ne zaman ay yıldız görsen gözüne toz kaçtığını biliyoruz.
 
Tarihine bağlı olduğunu ama geçmişte yaşamadığını, iyi bir gelecek için fark yaratmaya hazır olduğunu biliyoruz. Bu yüzden peşindeyiz ve seninle çalışmak istiyoruz. Ülkenin yarınına birlikte iz bırakalım.
 
'Faaliyetlerimizi en verimli şekilde yürütebilmek için insan kaynağımıza büyük önem veriyoruz' denilen sayfada ise; 
 
“Teşkilâtımız bünyesinde çeşitli beceri ve kabiliyetlere sahip istihbarat uzmanları; dünya dillerinde yetkin dil uzmanları; sinyal ve görüntü analizi, coğrafi bilgi sistemleri, yazılım ve donanım, ağ güvenliği dahil olmak üzere farklı alanlarda uzman mühendisler gibi birçok sahada faaliyet gösteren çalışma arkadaşları istihdam ediyoruz."
 
09 ocak 2021-gazeteduvar (bu siteyi kuran MİT'tir, sahibi görünen 'Ali Duran Topuz' ile yandaşları da, MİT'in köpeğidir, işi dezenformasyondur... TC'de 'MİT'ten bağımsız; ne Kürt, nede Türk basını var. d.d.com)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.