Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Son Yorumlar

Halim Kar; insanlık düşmanı Kürt Soykırımcısı ABD günah çıkarmıyor, her zamanki gibi 'dikkatleri' kendi üzerinden uzaklaştırmak için zırlıyor... Soru-yorum; Erbil havaalanı 'saldırısı?', 'Gare Dağı Operasyonu' üzerindeki 'dikkatleri Dağıtma Oyunumu' idi?

 

 

Tıpkı Kasım Süleymani Suikastinden hemen sonra 176 yolcu taşıyan Ukrayna Uçağının düşürülmesi veya  'Notre Dame' Yangını sırasında IŞID saldırısının 'Sri Lanka'da devreye sokulması gibi Karartma ve dikkat dağıtma operasyonumu idi?...
 
bir diğer mesele;

 

Ortadoğu; Abd'nin Uydu Kanlıyla saniyesi saniyesine izlediği bir yerdir ve bu izlenmede bir Bisikletin Plaka numarası bile çok net olarak görülmekte ve Kayıt edilmektedir,
 
Peki, nasıl oluyorda ardarda 14 füze atılan bir yeri Tespit edemedi Abd?..
 
Bir başka nokta; Pentagon diyorki bizim de askerlerimiz Erbil havaalanı savunmasında vardı ve 14 FÜZE atıldı...
 
Peki,  14 Füze atılan bir Havaalanı nasıl oluyorda  24 saat bile dolmadan yeniden Uçuşlara başladı, kerametlimiydi bu havaalanı?(basına servis edilen yalanlardan biri de buydu!)
Asıl Soru ise şu; 'Gare Dağı Operasyonu' işlenmiş ve bitmiş bir Cinayetin 'TC'  ile PKK'nın  yine elele yaptığı hem TC/ PKK'yı aklama hemde cinayetleri (Musa Anter, Tahir Elçi... cinayetleri )  gibi  karartma operasyonlarmıydı?...
 
Ölenler kimdi... biz, bunları  ne yazık ki hala net olarak öğrenebilmiş değiliz. ama şunu başardılar, 'Erbil Saldırısı' hikyesi ile 'Gare Dağı operasyonununu'  davulcu osuruğu gibi, kim osurduya getirip unutturdular.... Halim Kar-
.....................

haber/ Abd: Erbil saldırısı karşılıksız Kalmayacak
 
ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Ned Price, başkent Erbil’e düzenlenen roketli saldırıların karşılıksız kalmayacağını söyledi. 
 
ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Ned Price, Erbil'deki Roketli saldırıların ardından son durumu değerlendirdi.
 
Kürdistan Bölgesi yetkilileriyle temaslarının devam ettiğini kaydeden Price, sorumluların ortaya çıkarılması konusunda Irak'taki muhataplarıyla yakın çalışmaya devam ettiklerini kaydetti.
 
“BUNUN SONUÇLARI OLACAKTIR”
 
Price;
 
"Elbette (vereceğimiz) karşılığın ön gösterimi yapmayacağız fakat şunu söylemek makul olur: Bu saldırıdan sorumlu olan grup için bunun sonuçları olacaktır" değerlendirmesini yaptı.
 
Dün de Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, ABD yönetiminin "saldırıya doğru zaman ve şekilde karşılık verme hakkını saklı tuttuğunu" dile getirmişti.
 
Önceki gece başkent Erbil’e düzenlenen katyuşa füzeli saldırıda 1 kişi hayatını kaybetmiş, 9 kişi de yaralanmıştı. Saldırı dünyanın tepkisini çekti.
 
18 şubat 2021-k24

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.