Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Son Yorumlar

Amerika'nın Sesi'ne göre, 'Biden' yönetimi işgal altındaki Suriye- Rojava'da yeni askeri ÜSLER inşa etmeye karar verdi

(o kadar saçma ve dezenformayon yüklü bir haberki, çok düzeltme yapmak zorunda kaldık, keşke 'ayrı bir yazı' kaleme alsaydık.. foto; '03 Ağustos 1914'de 'ŞENGAL Ezidi Kürt Soykırımını' köpekleri IŞID'a yaptıran, 'Obama-Biden'  katilleri d.d.com)

 
 
6 Şubat 2021'de, inşaata başlamak üzere malzeme yüklü yaklaşık elli kamyon Haseke'ye ulaştı.
 
Trump'ın görev süresi boyunca Beyaz Saray, üç defa ABD askerinin yasadışı olarak konuşlandırıldıkları Suriye'den çekilmesini emretti.
 
(evet, Abdsözde 'çekildi', vede sözdeydi bu alçakca tavır; Çünkü, Önce TC'ye Kürdlere saldır emri verdi Trump köpeği, ardından  yan taraftaki bir başka askeri Üssüüne çekildi, böyle yapmasının nedeni; Kürt Soykırımını Kendi yaptırdığı belli olmasın- bu  Krt Soykırım Kendi üzerlerinde kalmasın, diyeydi yani..
 
Afrin, İDLİB'de Kürt Katliamları ve İşgal bittikten sonra Abd Yılanı yuvasından başını çıkardı, 'ben gitmedim buradyım' diye..  ve hemen ortaya çıktı.... bu alçakca taktiği ABD köpeği heryerde yapıyor, örneğin;  
 
-1964-1965'de Endonezya'da yapılan Komünist -demokratların katliamı- ... Nisan 1994 'de Ruanda'da yapılan TUTSİ Katliamları bu Kanlı oyunların benzer örneklerdir, bu Katlim emrini gizlice veren ABD'dir,' biz karışmayız çekiliyoruz' diyende aynı Abd kahpesidir.. ve bunlar sadce  kısa örnektir-...
 
bu kadar cahilce ve aptalca 'analizler' ilk defa okuyoruz açıkcası.. dünyadan haberi bile  yok pisliklerin birde 'analiz' yapmaya kalkıyorlar.. d.d.com) 
 
Pentagon ve CIA, Başkan’ın özel temsilcisi James Jeffrey'nin suç ortaklığı ile süre talebinde bulunmuş, ardından IŞİD'in dönüşünü önlemek için bazı askerleri bırakmak zorunda kaldıklarını iddia etmişlerdi. (pislikler, sanki IŞID kendi köpekleri değilmiş gibi konuşuyor, bu  aşağılık, şerefsiz köpekler... d.d.com)
 
Gerçekte, Kürt paralı askerleri (Mazlum Abdi ve YPG/DSG/PYD denen Abd'nin köpeği paramiliter faşist çeteler kast ediliyor  d.d.com) bir ABD şirketiyle birlikte petrol kuyularını işletiyordu. 
 
(TC'de ABD'nin paralı askeri Tetikçisi ve köpeğidir!...)
 
(Mazlum Abdi köpeği bu Petrol'den 'ayda 10 milyon dolar' extra para alıyormuş kendi özel -Califonia'daki hesabına yatırılıyormuş bu para ve biz bunları en az iki sefer yayınlamıştık belgelerle.. d.d.com)
 
Elde edilen kâr, bir yandan bu paralı askerler ile diğer yandan CIA'nın rüşvet fonu arasında paylaştırıldı. 
 
Kongre’nin denetimi olmaksızın dünyanın diğer bölgelerindeki gizli operasyonları finanse etmeyi böylece mümkün kıldılar.
 
Bugün Biden yönetimi, uluslararası hukuku ve Birleşmiş Milletler kararlarını ihlal ederek ABD'nin Suriye’deki askeri varlığını güçlendirmektedir.
 
Rumsfeld/Cebrowski stratejisini sürdürmek için hem Rusya'ya, hem de İran Devrim Muhafızlarına baskı 
yapmayı hedeflemektedir: 
 
Genişletilmiş Orta Doğu’da Başkan George W. 
 
Bush ve Barack Obama tarafından başlatılan bitmeyen savaşlar, daha sonra Trump yönetimi tarafından kesintiye 

uğratıldı.
 
(bu 'aptalca analize' katılmak mümkün değil, çünkü; gördüğünü, okuduğunu  bile anlamaktan aciz bir kafa var karşımızad! Trump köpeği döneminde ABD, Suriye'nin her yerine bizzat Trump'un emri ile girdi ve 
yerleşti d.d.com)
 

Yeni Savunma Bakanı General Lloyd Austin, Barack Obama'nın görev süresinin sonunda Suriye-Rojava'da dahil olmak üzere genişletilmiş Orta Doğu'daki tüm savaşları zaten daha önce yönetmişti. 
 
 
Suriyeli «isyancıları» (Bunlar ne isyancı,  nede Suriyeli, bunlar iğrenç yaratık Abd'nin kurup-silahlandırdığı ve  yönettiği köpekleri olan; IŞID, ÖSO, Nusra, Hamza Tugayı vb.. faşist çeteleridir d.d.com)  eğitmek için 500 milyon dolarlık bir program hazırlayan oydu. 
 
Anlaşılan o ki, hiçbir isyancı bulamadı ve Senato önünde kendi sözleriyle sadece «dört veya beş» askeri eğitme fırsatı buldu.
18 şubat 2021-ajanslar

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.