Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Yargıç 'Emma Arbuthnot', Birleşmiş Milletler'in Assange'ın keyfi olarak Gözaltında tutulmasına ilişkin kurulan Çalışma Grubunun vardığı sonuçları Reddetti. (foto, Assange'nin mahkemesi Baş Yargıcı; 'Emma Arbuthnot'un dört dörtlük 'istihbarat elemanı' olduğunu açıklıyor bu yazı. d.d.com)

Devamını oku...

Uluslararası Af Örgütü’nün yayınladığı Rapora göre 2017 yılında dünyada idam edilen insanların sayısının yarısı İran’dan. Ve bu oranların %23’ü ise Rojhilat’ın (Doğu Kürdistan) payına düşüyor. (Kasım Süleymani ve Haşdi Şabi şeflerine karşı 'suikastı'da efendisi ABD ile birlikte 'organize etmişti' Mollalar.. d.d.com)

Devamını oku...

haber başlığı/ Hasta Mahpus 'Direkçi', Ölmemi mi Bekliyorsunuz?...
Diyarbakır: Hasta mahpus 'Semire Direkçi'ye doktorlar önce 'tedavin için bağırsaklarını dışarı alacağız, tedavin bitince yerine koyacağız' dedi. Aradan altı ay geçti, şimdi de 'pandemi var, bağırsaklarını yerine koymak için ameliyatını yapamayız' diyorlar. (fotolar bizim..d.d.com)

Devamını oku...

İran, Urmiye 2.Mahkemesi, Kürt partisine üye olduğu gerekçesiyle tutuklanan ve daha sonra  bir Pasdaranın öldürülmesiyle suçlanan Şakir Behruzi’ye idam cezası verdi. (Molllar ile RTE köpeği Kürt kanına doymuyor, bunların ikiside ABD'nin köpekleri..d.d.com)

Devamını oku...

Başta Irak Savaşı olmak üzere, çok sayıda  kaynaklardan elde ettiği yüzbinlerce gizli belgeyi.. ifşa eden WikiLeaks.. ABD ordusunun Sivilleri Katlettiğini.. Mahkumlara işkence uyguladığını..  (tecavüz tezgahını sadece MİT kullanmıyor, efendisi CIA'da bu işte uzman... d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.