Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Haiti'de bir hapishanedeki 78 mahkum, polisin hükümet karşıtı protestoyla ilgilenmesini fırsat bilerek kaçtı... (Resmi polisin bilmeden tutukladığı ama gerçekte, 'istihbarat örgütü' bağlantılı olan, yasa dışı sol siyasi örgütlerde faliyet yürüten elemanları da', bu yolla serbest bıraktırılıyor, 'kahraman'da  ilan ediliyor. d.d.com)

Devamını oku...

Van T Tipi Kapalı Cezaevi’nde Gardiyanların saldırısına uğrayan kadın tutuklulardan 65 yaşındaki Sitti Gören, ameliyatlı ve kolunda platin olduğunu söylemesine rağmen kollarından tutularak sürüklendi. 

Devamını oku...

d.d.Com: Aytekin hocanın bir vicdan muhasebesi olarak defalarca dile getirip dikkat çektiği, bizimde yayınladığımız, hapishanelerde işlenen bu 'devrimci cinayetleri', eğer adı geçen bu 'örgütlerin' dışarıda da 'ajan' diyerek katlettikleri 'devrimci Cinayetleri' ile birlikte mukayese yapılarak ele alınırsa, karşımızda 'devrimcilikle' alakası olmayan güçlerin olduğu görülecektir. d.d.com- 

Devamını oku...

Yaklaşık 4 bin çocuk yeni yıla Hapishanede girdi. 12-18 yaş arası 3 binin üzerinde çocuk tutuklu bulunuyor... 700’ü aşkın 0-6 yaş arası çocuk da anneleriyle beraber, 170’in üzerinde de mülteci çocuk cezaevlerinde tutuluyor...

Devamını oku...

'Beni irkilten işkenceci değil
Nefrette değil, işkence de
Ne ölümün girdapları
Ne duvardaki gölgeler
Ne de geceler
Acının son yıldızlarının 
Düştüğü birer  birer...

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.