Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Karar sonrasında H.Dink'in avukatları açıklamalarda bulundu; "Asıl suçluların mahkeme önüne çıkartılmadığını" söyleyen avukatlar: “İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı bu cinayette sorumlu olanlar hakkında iddianame düzenlememişti. Cinayet kararını kimlerin verdiği somut olarak açığa çıkartılmamıştır... 

Devamını oku...

Savcı, Sadrettin Sarıkaya; PKK -kck- davasına bakarken, her tutukladığı unsur MİT elemanı çıkınca, Hakan Fidan'a telefon edip önce sormuş, Fidan'da 'doğrulayınca'; 'Peki, bunların hepsi MİT elemanıysa, PKK nerede?..' deyip, birde diğer davaları da ekleyip,  'Hakan Fidan'ı 'sorgulamak' için 'ifadeye' çağırınca, kendi başını yedi garip,    foto, 'bay dürüst' S.Sarıkaya tutuklanmış halde d.d.com)

Devamını oku...

d.d.com; biz, Banu Güven'in 'tehlikeli iyimserliğine' katılmıyoruz... Göçmenlere, Mültecilere diyoruz ki; elinizde Fırsat varken Almanya'dan Kaçın! En fazla 4-5  yıl sonra Almanya'da kendinize Doktor, Avukat, Ev bile bulamayacak, sokağa çıktığınızda bile Silah taşımak zorunda kalacaksınız...

Devamını oku...

ABD'nin, Wikileaks'in kurucusu Julian Assange'ın iadesi talebine İngiliz mahkemesinden RET kararı çıktı.... Mahkeme kararı sonrasında Assange'ın avukatlarının tahliye başvurusu yapması bekleniyor. (nihayet İngiliz Mahkemesi, 'Biz, ABD'nin Uşağı Değiliz!' dedi.... d.d.com)

Devamını oku...

ABD'nin Irak, Afganistan'da işlediği Savaş Suçlarını belgelerle ifşa eden WikiLeaks kurucusu Julian Assange yaklaşık bir yıldır tutuklu bulunduğu İngiltere'de adalet savaşı veriyor. Bugün, ABD’ye iade davası sonuçlanacak olan Assange davayı kaybederse...

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.