Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

ABD'nin, Wikileaks'in kurucusu Julian Assange'ın iadesi talebine İngiliz mahkemesinden RET kararı çıktı.... Mahkeme kararı sonrasında Assange'ın avukatlarının tahliye başvurusu yapması bekleniyor. (nihayet İngiliz Mahkemesi, 'Biz, ABD'nin Uşağı Değiliz!' dedi.... d.d.com)

Devamını oku...

ABD'nin Irak, Afganistan'da işlediği Savaş Suçlarını belgelerle ifşa eden WikiLeaks kurucusu Julian Assange yaklaşık bir yıldır tutuklu bulunduğu İngiltere'de adalet savaşı veriyor. Bugün, ABD’ye iade davası sonuçlanacak olan Assange davayı kaybederse...

Devamını oku...

'Roboski bir Katliamdır! Onu satan HDP'dir! 28 Aralık 2011'den bugüne kadar sordum tekrar soruyorum; Ey Hasip Kaplan, Sırrı Süreyya Önder, Ertuğrul Kürkçü; Roboski Dosyasını Yarısı neden Sizde kaldı? Neden Dosyanın Yarısını Avukata verdiniz?'  -Ferit Batu-
(RTE ile birebir Görüşüp Dosyayı AİHM'ye Eksik bilgi ile yollayan, S.Demirtaş köpeği idi, 'Kanlı Hendek oyunları', Küçük Kürt Çocuklarını kaçırıp 'danışıklı savaşa sürüp öldürtmede; TC/Hdp/Pkk'nın ortak işiydi. bu Köpek sürüleri Kürdler için; MHP'den JİTEM'den Bin kat daha fazla Tehlikeli... d.d.com)

Devamını oku...

'2010 ve 2019 yıllarında Tam 1 milyon 691 bin 131 Mahpus, İnfaz Hâkimliklerine Başvuru yaptı....' ('tanrı tüccarı' bu köpekler, dümbükler, katiller, heryerde, Toplumun 'merhamet duygularını okşayarak' çalarak 'iktidara' gelmişlerdir, 'gücü ellerine geçirdikten' sonra ise, hem halkı soyup soğana çevirmiş, hem ABD'ne köpeklik yapmış, hemde bütün Toplumu Kazığa Oturtmuşlardır)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.