Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

MÜSLÜM ELMA'YA ÖZGÜRLÜK!...
Müslüm Elma, 1960 yılında Dersim'de Kürt bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi...
12 Eylül 1980 askeri darbesi   sonrası Diyarbakır’da tutuklandı. Tutuklandıktan sonra 6 ay boyunca Antep, Elazığ, Urfa ve Diyarbakır sorgu merkezlerinde...

Devamını oku...

haber/ Cizre Yasağındaki ölümler: 83 başvurudan 59'una Ret
''Cizre'deki 79 günlük sokağa çıkma yasağı sırasında yaşanan ölümlere ilişkin İçişleri Bakanlığı hakkında yapılan maddi ve manevi tazminat başvurularının 59'u reddedildi...''
(d.d.com, MİT'in kurduğu HDP faşistleri bu KATLİAMLAR sonrasında bile; 'Katledilen Kürdler'in Sayısı Konusunda Kendisi bir ARAŞTIRMA-SORUŞTURMA YAPMADI BUGÜNE KADAR, yani; BU KATLİAMLARIN ÜSTÜNÜ KAPATTI! TC'nin Köpeği çünkü! Kürdler, TC/MİT'in kurduğu PKK/HDP faşist çetelerinden Uzak durmalı... PKK/HDP,  TC'nin kurduğu 'Kürtleri Yok etme, Kürdistanı da Boşaltma Projesidir! Bunlar 'kürt maskeli' Kontrgerilla.. d.d.com)

Devamını oku...

İngiltere'nin Guantanamo'su' olarak bilinen Belmarsh hapishanesinde tutulan Assange'a tıbbi yardım sunulduğunu belirten Babası Shipton, "Ancak avukatlar, Assange'ın kendi seçeceği Doktorlardan konsültasyon almasında ısrar ediyor" dedi.
(3.foto, Belmarsh hapishanesi...Assange'nin Yanındayız!...d.d.com)

Devamını oku...

BM İşkence Özel Raportörü Nils Melzer, Wikileaks'ın kurucusu Julian Assange'ın içinde bulunduğu tutukluluk şartlarının 'insanlık dışı' olduğunu söyledi.

Devamını oku...

İngiltere'de mahkeme, Wikileaks kurucusu Julian Assange'ın Avukatlarının, ABD'ye iadesiyle ilgili davanın Şubattaki duruşmasını erteleme talebini Reddetti.
(mesele şu ki; Brezilya'da J.Bolsonaro, İtalya'da M.Salvini, İngiltere de B.Johnson, TC'de RTE köpeği... 'CIA' bu kadar orospu çocuğunu nasıl buluyor?.. gelde, 'CIA'ya hayranlık duyma? d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.