Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Siyasi partiler, sivil toplum ve emek örgütlerinin bulunduğu 39 kurum ve kuruluşun içinde yer aldığı kampanyayla bir milyon imzanın toplanması hedefleniyor. 

Devamını oku...

Görülmüştür; Öncelikli olarak hasta, yaşlı, engelli, çocuk, kadın olmak üzere risk gruplarındakilerin tümünün çoğu şaibeli kararlarla ve uygulamalarla içerde bulunan siyasi tutuklu ve hükümlülerin tahliyesinin zaman kaybetmeden yapılması gerekiyor (40-42 yıldır bıkmadan usanmadan Sadece kadınlar direniyor bu toplumda...d.d.com)

Devamını oku...

Buna göre, cezaevlerindeki Tüm Görüşler, en az iki hafta daha ertelendi.
(RTE köpeğinin Sarayı baştan aşağı Kolonya ile Yıkanırken; hapishane içinde, işkenceler..Toplu Sayımlar devam ediyor, hastalara ilaçları verilmiyor, Ölümcül rahatsızlığı olanlar tahliye edilmiyor.. İntiharlar başladı içeride.. AKP itleri, TV'lerde algı yaratmak dışında, toplumla bile Aylardır ilgilenmiyor, 'Tutuklularamı' bakacak bu köpekler?! d.d.com)

Devamını oku...

Hapishane idareleri Koğuşlara sabun dağıtırken bazı hapishanede sabuna erişilemiyor. Ücretsiz temizlik malzemesi verilmiyor... tuvaletlere dezenfektan konulmuyor. Banyolar kirli, Sular sık sık kesiliyor...

Devamını oku...

"Halkı kin ve düşmanlığa tahrik etme, aşağılama” suçundan tutuklanan gazeteci Alptekin Dursunoğlu için 3 gün içerisinde iddianame hazırlandı ve duruşma günü belirlendi.

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.