Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

İngiltere'de görülen duruşmada WikiLeaks’in kurucusu Julian Assange’ın ABD’ye iade davasının Şubat 2020’ye ertelenmesi kararı alındı. 

Devamını oku...

Assange’ın ABD'ye iadesi içinİngiltere İçişleri Bakanı Sajid Javid’in, WikiLeaks kurucusunun ABD’ye iade kararını imzaladığı ortaya çıktı... (fotografta, Assange'nin ABD'ye iade kararını imzalamış olan  Pakistanlı dönme; Sajid Javid. d.d.com)

Devamını oku...

Bazı yorumcular utanmadan, Assange’ın peşine düşmenin ve onun ABD ya da İsveç’e muhtemel iadesinin incelendiği mevcut hapis cezasının, ifade özgürlüğüyle bir ilgisinin bulunmadığını iddia ediyor. Aslında o, her gazetecinin yapması gerekeni yapıyordu.. (1.foto, Assange, annesi 'Christine' ile. Süper bir annesi var, hep Oğlunun yanında oldu. d.d.com)

Devamını oku...

BM, İşkenceyle Mücadele Özel Raportörü Nils Melzer; “20 yıllık çalışma hayatımda savaş, şiddet ve siyasi zulüm mağdurlarıyla uğraştım Ama;
bu 20 yılda iLK KEZ Bir Grup Devletin 'Bir Tek Kişiyi' kasıtlı olarak tecrit etmek, Şeytanlaştırmak için bir araya geldiğni görüyorum. 

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.