Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Konya'da kız arkadaşı Ayşe D.'yi darp eden Özgür Duran'ı Engellemeye çalışırken ölümüne neden olduğu için tutuklanan Kadir Şeker koronavirüs şüphesiyle hastaneye kaldırıldı. Kovid-19 testi Pozitif çıkan Şeker'in karantinaya alınacağı belirtildi.. (üzüntüden öteyiz, şok olduk, umarız 'kadın dayanışması' yalnız bırakmaz o'nu.. d.d.com)

Devamını oku...

WikiLeaks kurucusu Julian Assange'ın duruşması, CoronaVirüs nedeniyle 2 Kasım'dan sonraki bir tarihe ertelendi...
(bu haberin sevindirici yanı, demek  ABD  artık, 'kanserojen bakterili yemekler vererek' veya 'Virüs bulaştırarak' Muhaliflerini öldürtmüyor,  'Assange'de, hala sağ.. d.d.com)

Devamını oku...

İzmir Şakran 2 No’lu T Tipi Kapalı Cezaevi’nde adil yargılanma talebiyle 297 gündür ölüm orucunda olan Mustafa Koçak yaşamını yitirdi...Koçak, kendisine ağır işkence altında imzalatılan 'gizli tanık' ifadelerini Kabul Etmediği için ölüm orucuna başlamıştı..

Devamını oku...

İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı, Buca Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi Pozitif çıkan ilk vakanın ardından 64 tutuklu ve hükümlünün daha testinin pozitif çıktığını, sağlık durumlarının iyi olduğunu bildirdi. (AKP köpeklerini söyledikleri lafa bak; 'İyiler? diyor, aşağılıklar! d.d.com)

Devamını oku...

Deniz Yıldırım'ın eşi Birsen Yıldırım; “Deniz’in ince Bağırsakları Dışarıda, Kemoterapi tedavisi görüyor. Ateşi çıksa, Bayılsa bir şey olsa kimsenin haberi olmayacak...Tahliye edilmesini istiyoruz. Evde bakalım ona. başvurularımız oldu ama herhangi bir Yanıt alamadık...

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.