Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

11 Eylül saldırılarının mimarı olmakla suçlanan Halid Şeyh Muhammed için saldırıdan yaklaşık 20 yıl sonra mahkeme tarihi belirlendi..11 Ocak 2021'de askeri mahkeme önüne çıkarılacak. (birşey de diyemiyor insan, çünkü; 'her katil devlete böyle bir 'Günah Keçisi' lazım' ..d.d.com)

Devamını oku...

20 yaşındaki Hakan İnci, tutuklu olduğu dönemde hapishanede yaşanan olaylar nedeniyle hakaret ve tehdit suçundan aldığı cezanın infazı sırasında yaşadıklarını.... 

Devamını oku...

Berkin Elvan’ın ölümüne neden olan sanık polisin yargılandığı davada Altı Yıl sonra olay yeri keşif Raporu dosyaya girdi...
Elvan ailesinin Avukatı Çiğdem Akbulut; ' ...dışarıdan müdahale edilerek Raporun bu şekilde düzenleneceği şeklindeki şüphemiz bu raporla birlikte doğrulanmış oldu” 

Devamını oku...

İngiltere'de görülen duruşmada WikiLeaks’in kurucusu Julian Assange’ın ABD’ye iade davasının Şubat 2020’ye ertelenmesi kararı alındı. 

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.