Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Merkel'in Toplama kampından sonra seçim kampanyası için düzenlenen bir Kutlamaya katılması tepkiye neden oldu.  Merkel, 43 binden fazla Yahudi’nin öldürüldüğü kamptaki anıta çelenk koydu.
 
Kamptan sağ kurtulan 93 yaşındaki Max Mannheimer'in davet ettiği Merkel, Yahudi soykırımının hala Almanya için bir üzüntü kaynağı olduğunu söyledi.
 
Merkel, “Bu insanların kaderi beni mutsuzluk ve utanca boğuyor. Bu toplama kampı bize acımızı hatırlatan daimi simgelerden” şeklinde konuştu.
 
Merkel, bu ziyaretle kampa giden ilk Almanya Başbakanı olurken, eleştirilerden kurtulamadı.
 
Merkel'in toplama kampından sonra seçim kampanyası için düzenlenen bir kutlamaya katılması tepkiye neden oldu.
 
Muhalefet Merkel'in ziyaretinin samimi olmadığını dile getirirken, Almanlar da ikiye bölünmüş durumda.
 
Almanya'da federal seçimler 22 Eylül'de düzenlenecek. Anketler Merkel'in önderliğindeki Hristiyan Demokratların önde olduğunu gösteriyor.

21 Agust 013- t24

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.