Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Julian Assange'ın İsveç'teki iki kadına Cinsel saldırıda bulunduğu iddialarına ilişkin soruşturma Yeniden açıldı.
(David Galula taktiğidir bu, Galula; 'biz Yugoslavya'da, Direnişçilerin Ailelerini elimize düşürerek onları etkisizleştirdik' diyor. Assange bu tuzağa düşürülen ilk kişi değil... d.d.com)

 

 

Assange hakkındaki cinsel saldırı soruşturması yeniden açıldı
 
Assange Ekvador Büyükelçiliği'nden çıkarılıp gözaltına alınmasıyla dosyanın tekrar açılması gündeme gelmişti.
 
Wikileaks kurucusu Julian Assange'ın İsveç'teki iki kadına cinsel saldırıda bulunduğu iddialarına ilişkin soruşturma yeniden açıldı.
 
(Trump'a neden yaptığı Tecavüzlerden dolayı Soruşturma açan yok acaba! 13 kadın; 'Trump bize tecavüz etti' diyerek Mahkemeye başvurdu ama Hepsi Korkutularak susturuldu...d.d.com)
 
Assange, hakkındaki suçlamalar nedeniyle soruşturulduğu İsveç'e iade edilme endişesiyle beş yıl önce sığındığı Londra'daki Ekvador büyükelçiliğinden dışarı çıkamıyordu.
 
Bu gelişme üzerine de 2017'de İsveç mahkemesi Assange'ın cinsel saldırıyla suçlandığı soruşturmanın kapatılmasına karar verdiğini açıklamıştı.
 
Ancak Assange'ın Ekvador Büyükelçiliği'nden çıkarılıp gözaltına alınmasıyla dosyanın tekrar açılması gündeme gelmişti.
 
İsveç’in Cumhuriyet Savcılığı Direktörü Eva-Marie Persson, bugün yaptığı açıklamada WikiLeaks'in kurucusu Julian Assange’nin cinsel saldırı iddialarına ilişkin soruşturmanın yenidendevil açıldığını duyurdu.
 
 
(ABD düğmeye basınca, hepsi merkezi havlıyor... 'soruşturulacak bir şey yok' denilen ve kapatılan dava yeniden Hortlatılıyor... d.d.com)
 
13 Mayıs 2019-artigercek 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.