Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

AB'nin, Corona salgını nedeniyle yapılan insan ölümleri, salgının nasıl önlenebileceği tartışmalarına, insan oldukları kabul edilmiyor olacak ki, mülteciler dahil edilmiyor. (Şair, demişti, de mi? 'lan gardaş bu nasıl yara, kanar her yerimden...' diye. foto, İdlib, Kürdler.. 2.foto, Avrupa kapısında Mülteciler.d.d.com)

Devamını oku...

oğlu Engin için oturma eylemine katılan anne Kamile Küçükdağ, evladına kavuşana kadar eylemini sürdüreceğini söyledi.

Devamını oku...

Almanya’da koronavirüs nedeniyle ikiden fazla kişinin bir araya gelmesi yasaklandı. Başbakan Merkel hastalığın bulaştığı bir doktorla olan temasından dolayı karantinaya girdi. (bu 'temas' nasıl bir 'temastır'   acaba?  Malum, kadın yakaladığını afetmiyor, dudaklarına yapışıyor) 

Devamını oku...

Fatime Kızılboğa; Kürtçe yaptığı açıklamada; Oğlundan 6 yıldır haber alamadıklarını, oğluna kavuşma umuduyla kendisinin de eyleme katıldığını söyledi... (PKK= HDP= PYD... katil sürüsü ABD'nin 'Kürdleri yok ettirmek için kurduğu Koalisyondur' d.d.com)

Devamını oku...

"Hükümetler Herkesi, Virüsü Kapacağı bir Senaryoya Hazırlıyor" .. Memleketçe koronavirüs salgınında gerçekte ne durumda olduğumuzu bilemiyoruz.(katil sürüsü ABD'ye bağlı her Ülke rejimi -en az 180 ülke-, 'Corona Virüsü' tıpkı Fransa gibi;  daha fazla Yaygınlaştırmakla görevli.. 'Basın' da bu durumu Örtmekte.. B. Güven, bu 'anlaşılmaz' görünen Derin Şüphelere dikkat çekmekte..d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.