Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Bugün 'Oturma Eylemine' katılan Cemile Erdoğan; "Buraya oğlum için geldim, 16 yaşından beri oğlum kayıp. 6 yıldır oğlumdan bir haber Alamadım.. annelere destek için geldim. Oğlumun HDP tarafından götürüldüğünü biliyoruz, çocuğumuzu geri istiyoruz...'
(dikkat ediniz, çocukları kaçırılan Ailelerin, çocuklarını Görmesini bırakınız, Yıllarca haber bile alamıyorlar.. 'Kontrgerilla'nın Kampı çünkü içine düşürüldükleri AĞ'!   Hatırlayınız;  JİTEM'in eline düşüpte Sağ kurtulan da hiç olmazdı! ... d.d.com)

Devamını oku...

Evlatları için bekleyişini sürdüren 72 aile, il binasına giren HDP'lilere tepki gösterdi:
''HDP, Kürtlerin düşmanı. Dayanacak gücümüz kalmadı. Artık yeter, bu partiyi kapatın. Partililer yanımızdan geçiyor, bizimle alay ediyorlar... Buranın kapatılması için dilekçe vereceğiz" diyerek feryat ettiler... (foto, arşiv..d.d.com)

Devamını oku...

Haber başlığı/ Hasta Tutuklu 'Nurcan Bakır' Yaşamına Son Verdi
Tecride karşı yapılan ve 200 gün süren açlık grevinden sonra isteği dışında Gebze’den Balıkesir’e sevk edilen hasta hükümlü Nurcan Bakır, baskılara Karşı yaşamına son verdi. (foto, 28 yıldır tutuklu olan Nurcan Bakır)

Devamını oku...

HDP Diyarbekir İl Başkanlığı binasına giren bir grup partili, oturma eylemindeki Ailelere laf attı. Oturma eylemindeki ailelerin de karşılık vermesi ile gerginlik yaşandı.. (kontra HDP'nin her Milletvekili listesi, MİT'in Onayından geçmiştir, 'HDP' yöneticilerinin  'Yüzde 90'ı MİT elemandır, geri kalan; yüzde 10'u ise, sadece Piyon, Aksesuar'dır ..d.d.com) 

Devamını oku...

Diyarbekir; HDP/PKK tarafından 2015 yılında Kaçırılan Kardeşi Rahim Çiftçi (25) için Hakkari'nin Şemdinli ilçesinden gelen Mehmet Sıddık Çiftçi ile birlikte 65 oldu.

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.