Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Adli Tıp; Kişinin vücudunda tespit edilen boyun kemik kırığı dahil, travmatik değişimlerin tamamı yüksekten düşme ile de mümkün" ifadeleri kullanıldı... (aslında bu Rapor'da 'lastik' gibi, nereye çekersen çek gidiyor...) 

Devamını oku...

Fransa’da bazı kırsal bölgelerde kolsuz ve bacaksız doğan bebeklerin sayısının artması ülkedeki zararlı pestisit kullanımlarını gündeme getirmişti...

Devamını oku...

Mahkemede Şule Çet'in düştükten sonraki görüntüleri gösterildi. Bu sırada salon adeta buz kesti. Birçok kişi kafasını çevirdi, kimisi gözyaşlarını tutamadı... gelecek duruşma '10 Temmuz'da.. (foto, Şule'nin avukatlarından, Umur Yıldırım)

Devamını oku...

Anayasa Mahkemesi kararıyla tahliye olan öğretmen Ayşe Çelik, cezaevinde yaşadıklarını, tahliyesinin ardından hissettiklerini anlattı... koğuşunda kendisiyle beraber 43 yetişkin ve 8 çocuk bulunduğunu söyledi.

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.