Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Ziyaret ettiği Kadın göçmenlerin durumunu paylaşan Ocasio-Cortez; “Göçmenlere Hayvan Muamelesi yapıldığını “Tuvaletten Su içtiklerini”. Sebepsiz yere tuhaf zamanlarda Uyandırıldıklarını, “Fahişe” gibi ifadelerle çağrıldıklarını...
(habere eklediğimiz kitabı okuyunuz ABD'yi tanımak istiyorsanız eğer... d.d.com)

Devamını oku...

80 yıl önce topraklarından kopartılıp, Samsun'a, bir subay ailesine verilmişti. Hayatını "Taş olsa Çatlardı, Toprak idim Dayandım" sözleri ile anlatıyordu... 

Devamını oku...

Ankara'da Gazi Üniversitesi öğrencisi Şule Çet'in ölümüyle ilgili davaya bakan mahkeme heyeti, olayın meydana geldiği plazada keşif yaptı.

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.