Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

haber başlığı/ PKK'nın Kirli Yüzü! Eyleme Gönderip İHBAR Edip Öldürttüler
'Dağa kaçırılan oğlu için 2014’te BDP önünde nöbet tutan Fadime Türk’ün oğlu Ahmet Barış Türk’ün,PKK tarafından Eyleme gönderilip İHBAR ederek öldürtüldüğü ortaya çıktı...' 
(PKK'nın amacı, Kürt Soyunu Kurutma, -çocukları kaçırıp savaşa sürüp öldürtme dahil- Yok etme değilmi zaten? Görevlerini yapıyorlar...TC ile PKK'nın elele oynadığı bu tür 'Kanlı Oyunları' PKK'dan kaçanların Çoğu Yazdı.. bizde defalarca yayınladık bunları.. d.d.com)

Devamını oku...

1938 Dersim Katliamında daha 8 (sekiz) yaşında olan Annemi zorla ailesinin elinden alıp götürmüş bu aşağılık, cinayet şebekesi TC, 10 yaşında Dedemin zoruyla geri vermişler... ama bitmemiş çektikleri..

Devamını oku...

Baba 'Selim Şimşek' bıraktığı Mektubunda; maddi sıkıntı çektiğini, dokuz aydır çalışmadığını yazıyor.
Babanın; "Herkesten Özür Diliyorum ama artık yapacak bir şeyim yok. Hayatımıza son veriyoruz" diyor.

Devamını oku...

Oya Yetişkin'in kardeşlerine baktığı, annesinden kalan borçları ödediğine ilişkin bilgileri tanıdıkları doğruluyor.. diğer Üç kardeşin Maddi ve Manevi Sorumluluğunu Üstlendiği, düzenli işi olan Tek Kardeş olduğu belirtilen Oya Yetişkin hakkında sadece Çağlayan Adliyesi’nde 21 tane icra dosyası bulunuyor...
(Onurlu, ve de Sitemkar bir Ölüm;  'insanlık zaten çoktan Ölmüştü bu Topraklarda, size Veda etmeye Gerek yok' der gibi, bu Utanç kimin?.. d.d.com)

Devamını oku...

d.d.com: fotografta görünen 'Saray Nedimesi'  7'nci elden düşme olmasına rağmen Özenle kullanıldığından, hala 120 bin kilometrede olup; diferansiyel, şanzıman, Tork -hp-kw- aksamları, Kaportaları yerli yerindedir, balata ve Oturakları da elden geçirilmiş olup, Kelepir fiyatına Satılıktır.
'SABAH' yapılan müracatlar kabul edilecektir.   Not; 'deneme sürüşü' için izin vermiyoruz, garantisi 'Saray'dır çünkü.  d.d.com-

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.