Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

BM; aşırı derecede yetersiz beslenmeye maruz kalmış 124 milyon kişiden yaklaşık 32 milyonunun Somali, Yemen, Güney Sudan ve geçen yıl Kıtlık yaşanan Nijerya....(Afganistan, Suriye, Libya, Nijer, Nyammar, Kürdistan.. dan, söz bile etmemiş.. ayrıca, 'BM' katillerinin verdiği rakam devede kulak, en az 250 milyon insan Göç yollarında...d.d.com)

Devamını oku...

Amazonların, daha iyi 'yay' kontrolüne sahip olmak için sağ memelerini kestikleri düşüncesi, Yunanlıların gözünde bir tür vahşi insan görüntüsü sunuyordu...

Şairler... Truva’nın yıkılışı esnasında onlarla birlikte savaşan Amazonları anlattılar....

Devamını oku...

Haber başlığı; AKP istanbul kadın kolları başkanı: 'Sürekli ezilmiş kadınları gündeme getirenleri esefle kınıyorum'... Bizim kültürümüzde kadına el kalkmaz. Bu bizde yaşanan bir şey değil” dedi.

Devamını oku...

Haber Başlığı; Diyarbekir/
8 Mart kutlamalarında, Ermenice ve Süryanice Şarkılara izin Verilmedi, Gazetecilerin Kalemleri Toplandı...

Devamını oku...

Diyanet işleri başkanı Ali Erbaş; şiddete meşruiyet sağlayan, merhameti öteleyen ve kadını rencide eden bütün gelenek, örf ve inanışlar reddedilmelidir....

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.