Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Kekilli, göçmen kökenli kişilerin oyuncu olarak eşit şansa sahip olmadığını belirterek, "Aynı oranda iyi olmanız kesinlikle yetmiyor" dedi.

Devamını oku...

İngiltere'de Yüksek Mahkeme, Mutsuz Evliliğin boşanmak için gerekçe sayılamayacağına karar verdi. (evlilikte; 'mutluluk' aramak, Savaş meydanında 'huzur' aramaya benzer. d.d.com)

Devamını oku...

Sosyal medya üzerinden açıklama yapan bir arkadaşı? Saçko'nun resim sergileri düzenlediğini ve pek çok varlıklı insanla arkadaşlık ettiğini belirtirken, "Paris'in bohem hayat biçimi onu tüketti" ifadelerini kullandı. 
(acaba bu arkadaşı kim? İstihbarat örgütlerinin, bizim insanlarımızı Katlettikten sonra, onların ağzından ve adına açıklama yaptıkları ilk olay bu değil. d.d.com)

Devamını oku...

Şule Çet, bir yandan okuyup bir yandan çalışırken, çalıştığı yerden kovuluyor. bunun üzerine çalıştığı yerin ortaklarından olan Çağatay Aksu, Şule'yi 'gel abicim hallederiz benim yanımda çalışırsın' diye görüşmeye çağırıyor... Çağatay Aksu ve beraberindeki b.y.'nin Şule'nin 'düşmesiyle'? ilgili, 155'e ya da 112'ye hiçbir aramada bulunmadıkları...

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.