Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Lösemiye yakalanan 11 yaşındaki Hakan Dağdeviren'in annesi ve babası Gülen yapılanmasına mensup oldukları gerekçesiyle 2.5 yıldır tutuklu. Hakan'ı, yaşadıklarını... DW Türkçe'ye anlattı...(ulan RTE köpeği, ananın Vajinasına bile girip saklansan, başta Kürdler, olmak üzere, Seni oradan çıkarıp parçalayacaklar..  dd.com)

Devamını oku...

d.d.com; adına ‘Kürt Sosyal Medyası’ denilen, Facebook, Twitter... gibi çukur yerler isimsiz, resimsiz yazan; 'yüzlerce İstihbarat elemanı’ ile dolu, Görevleri; ‘Kürdlerin; başka Yerlere, Yönlere bakmasını’ Sağlamak, kafalarını karıştırmak, algı operasyonu ve dezenformasyon yapmaktır.

Devamını oku...

Gözaltında kaybedilen yakınları için Galatasaray Meydanı'nda oturma eylemi yapan Cumartesi Anneleri bugün hâkim karşısında. Aileler, "Gözaltında kayıplara karşı mücadele yargılanacak" diyor. (gecikme için koca bir özür, site bizim ama kullanan 'istihbarat örgütleri',onların işi bitince girebiliyoruz sitemize, ne yaptıklarınıda bilemiyoruz.. d.d.com)

Devamını oku...

Şenyaşar Ailesi'nin Urfa Adliyesi önünde sürdürdüğü “Adalet” talepli oturma eylemi 15'nci gününde. Anne Şenyaşar, “Çocuklarımı katledenlerin tutuklanmasını istiyorum...' 

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.