Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Özgecan Aslan'ı hunharca öldüren katil Ahmet Suphi Altındöken cezaevinde uğradığı silahlı saldırı sonucu öldürüldü. Baba Necmettin Altındöken ise yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.NELER YAŞANDI?


Mersin'in Tarsus İlçesi'nde hunharca öldürülen 20 yaşındaki Özgecan Aslan'ın katil zanlısı 26 yaşındaki Ahmet Suphi Altındöken ve babası Necmettin Altındöken, yattıkları cezaevinde silahlı saldırıya uğradı.


Ağırlaştırılmış ölüm cezasına çarptırılan Özgecan Aslan’ın katil zanlısı Ahmet Suphi Altındöken ile babası Necmettin Altındöken, yattıkları Adane E Tipi Kapalı Cezaevi'nde saldırıya uğradı.

Saldırıda ağır yaralanan baba ile oğlu ayrı ayrı ambulanslarla Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Necmettin Altındöken'in 2, oğlunda 1 kurşun yarası tespit edildi.
 

Saldırı sonucunda katil Ahmet Suphi Altındöken öldü, baba ağır yaralı olarak hastanede tedavi görüyor.

 http://www.beserhaber.com/gundem/ozgecan-aslan-in-katili-ahmet-suphi-altindoken-cezaevinde-olduruldu-h49797.html

11 Nisan 2016-beserhaber.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.