Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

T24/ 'Araştırmaya 4 bin 500 ABD'li Çift Katıldı'...  Hasan Cemal? 

Sahi, Türkiye'den katılan 'çift' yokmu bu 'sex araştırmasına' heyran?  Hazır aklımıza getirmişken, Öteki işler bayağı yolunda görünüyor bra; Sen de, Ev işlerini bıraktın anlaşılan?..


 

Bir yandan, Kayseri- istanbul'da ki patlamalar için döktüğü Timsah gözyaşları, diğer yanda, ABD referanslı 'sex karnesi anketi' ve erkeklere öğütler.., açıklamaları?....  Hele bak, şu kışta- kıyamette, ve bu düz yolda başımıza gelenlere?...-d.d-


 T24/ Ev işi yapan erkekler daha az seks yapıyor"


Washington Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nde yapılan araştırmaya göre; temizlik, yemek pişirme, bulaşık yıkama gibi ev işleriyle daha fazla uğraşan evli erkekler, bahçecilik veya ev onarım gibi işler yapan erkeklere göre daha az seks yapıyor.

Habere göre; 4 bin 500 evli Amerkalı çiftin katıldığı araştırmada erkekler ve kadınların ayda ortalama beş kez seks yaptığı rapor edildi. Kadının ev işlerini yaptığı çiftlerin, çiftlerin 1.6 kat fazla seks yaptığı iddia edildi.

Sonuçları American Sociological Review dergisinde yayınlanan araştırmayı değerlendiren Uzman Klinik Psikolog Mehmet Başkak, "Çalışan çiftlerde, kadın daha fazla ev işi yapmasını eşinden talep edip bunu sık sık tartışma konusu yapıyorsa, erkekler yatakta soğuklaşabilir" görüşünü savundu.


Fotograf; T24 sitesindeki 'orjinal' halidir-d.d-


Kaynak; 18 Aralık 016- T24

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.