Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Esrar arama bahanesiyle yere yatırılan ve pantolonu çıkarılan 23 yaşındaki üniversite öğrencisi kadın, 11 dakika boyunca Vajinal arama ile istismar edildi...
Corley; "Cinsel istismara uğramış, aşağılanmış, hor görülmüş hissettim kendimi" dedi.
 
 
ABD'deki iki polis memuru, bir üniversite öğrencisine park yerinde 11 dakika boyunca vajinal arama yaptığı iddiasıyla soruşturmaya tabi tutuluyor.
 
23 yaşındaki Charneisha Corley, Teksas'ta dur işaretinde geçtiği için polis tarafından durduruldu. Aracında esrar kokusu olduğu iddia edilen Corley'e arabasından çıkması söylendi. 
 
Yere yatırılan ve pantolonu çıkarılan genç kadın, polis tarafından 11 dakika boyunca vajinal arama ile istismar edildi.
 
Olay kameralara yansırken, abc13'e konuşan Corley; "Cinsel istismara uğramış hissettim. Tiksindim, aşağılanmış, hor görülmüş hissettim" dedi.
 
Beyaz bir erkek ve siyahi bir kadın polisin yol açtığı olayda, polisler önce yarım gram esrar bulduklarını iddia etti ancak ardından iddialar geçersiz kılındı.
 
Kamera kayıtlarında polislerden erkek olanının Corley'i arabanın altına yatırdığı ve arama sırasında, "Elimizi uzatacaksak, bir şeyler bulmamız gerekir" şeklinde konuştuğu duyuldu.
 
Harris County savcısı, polislerin yaptığının kabul edilemez olduğunu ancak sorunu büyük cezaların çözmeyeceğini iddia etti.
 
Polislerin yargı süreci, Harris County savcısının dışında bir savcının sürece dahil edilmesi talebiyle devam ediyor.
 
15 Ağustos 017- T24

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.