Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Darmstadt ile Frankfurt kentleri arasında bulunan Münster kasabasındaki ormanlık alanda bir ceset bulundu... Çocukları bugün ceset üzerinde bulunan Güven’in yüzüğünü ve elbiseleri teşhis ettiler. 

 

 

Yaklaşık iki haftadır kayıp olan Saray Güven’in cesedi ormanlık alanda bulundu.
 
Almanya’nın Frankfurt kentinde yaşayan 3 çocuk annesi 47 yaşındaki Saray Güven, 20 Ağustos 2017 günü çocuklarını arayarak eve geleceğini söyledi, ancak bir daha kendisinden haber alınamadı. Yaklaşık iki haftadır kayıp olan Saray Güven’in cesedi ormanlık alanda bulundu.
 
Almanya’da Frankfurt – Bockenheim’de oturan  3 çocuk annesi 47 yaşındaki Dersimli Saray Güven, 20 Ağustos 2017 günü çocuklarını arayarak eve geleceğini söyledi, ancak bir daha kendisinden haber alınamadı.
 
Dün akşam saat 19.30’da ise Darmstadt ile Frankfurt kentleri arasında bulunan Münster kasabasındaki ormanlık alanda bir ceset bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri cesedin bir kadına ait olduğunu tespit edince Saray Güven’in çocuklarına haber verdiler.
 
Çocukları bugün ceset üzerinde bulunan Güven’in yüzüğünü ve elbiseleri teşhis ettiler. Frankfurt kent merkezine 37 km uzaklıktaki Münster’de bulunan cesede ilişkin bilgi veren Darmstadt polis yetkilileri ise söz konusu cesedin tanınmaz olduğunu bildirdiler.
 
Henüz resmi açıklama yapmayan Frankfurt polis yetkilileri “Ceset büyük ihtimalle Saray Güven’e ait, bütün işaretler bunu gösteriyor. Kimliğinin yüzde yüz netleşmesine yönelik çalışmalar sürüyor” şeklinde konuştular.
 
Güven’in nasıl öldürüldüğü ve soruşturmanın gidişatına ilişkin ayrıntılı bilginin Frankfurt savcısının Pazartesi günü yapacağı açıklamayla netleşeceği belirtildi.
 
Güven’le birlikte en son Frankfurt yakınlarında görülen Hayreddin Tandoğan adlı kişi, geçtiğimiz hafta Fransa’nın Strasbourg şehrinde yakalanmıştı.
 
03 Eylül 017- ajanslar

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.