Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Bibihal Uzbeki isimli 106 yaşındaki Afgan kadın, Avrupa'ya yaptığı yolculuğun ardından İsveç'e sığınma talebinde bulundu.
Ancak sığınma talebi kabul edilmedi. (Afganistan'da ABD faşizminin işgali hala sürüyor. d.d.com)

 

 

Avrupa'ya yaptığı yolculuğun ardından İsveç'e ulaşan 106 yaşındaki Afgan kadının sığınma talebi reddedildi.
 
Bibihal Uzbeki isimli 106 yaşındaki Afgan kadın, Avrupa'ya yaptığı yolculuğun ardından İsveç'e sığınma talebinde bulundu. Ancak sığınma talebi kabul edilmedi.
 
Oğlu ve torunuyla İsveç'e giden kadının, zorlukla konuşabildiği ve sağlık durumunun kötü olduğu bildirilirken, talebin reddine itiraz edildiği aktarıldı.
 
​​​İsveç Göç Ajansı tarafından yapılan açıklamada 'yaşın sığınma için tek başına yeterli sebep olmadığı' devilöne sürüldü.
 
05  Eylül 017- Sputnik

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.