Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

16. İstanbul LGBTİ+ Onur Yürüyüşü öncesinde, polis Taksim’de TOMA ve barikatlarla engelleme yaptı. 'oluşabilecek muhtemel olumsuzluklar' bahanesiyle yasaklanan yürüyüş tüm engellemelere rağmen yine de gerçekleştirildi..
 
 
26. İstanbul LGBTİ+ Onur Haftası kapsamında düzenlenmesi planlanan 16. İstanbul LGBTİ+ Onur Yürüyüşü öncesinde, polis Taksim’de TOMA ve barikatlarla engelledi.
 
LGBTİ+ Onur Haftası Komitesi, farklı noktalarda toplam 5 kişinin gözaltına alındığını açıkladı.
 
İstiklal caddesine giriş yapan her sokak polis tarafından kapatıldı. LGBTİ+'ların İstiklal caddesine girişlerine izin verilmedi.
 
İstanbul Valiliği tarafından “oluşabilecek muhtemel olumsuzluklar” bahanesiyle yasaklanan yürüyüş tüm engellemelere rağmen yine de gerçekleştirildi.
 
Onur Haftası Komitesi tarafından yasaklamanın ardından yapılan açıklamada;
 
“İstanbul valiliği son 2 yıldır Ramazan’a denk gelmeyen ve bu yıl hiç bir tehdit almamış yürüyüşümüzü yasaklayarak, gösterdiği gerekçelerin sadece birer bahane olduğunu ve aslında valilik kararının bizlere yöneltilen nefretin bir parçası olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır” denildi.
 
YÜZLERCE KİŞİ TOPLANDI
 
01 Temmuz 2018- odatv

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.