Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Kendisi de Dersimli olan sanatçı Aynur Doğan, Dersim'de devam eden orman yangınlarına Twitter hesabından tepki gösterdi; “Eğer sen yaşarsan ben Nefes olurum, eğer Sen Yanarsan ben Kül Olurum!” dedi. 

 

 

Sanatçı Aynur Doğan, Dersim’de devam eden orman yangınlarına tepki gösterdi.
 
Sanatçı Aynur Doğan, Dersim’de devam eden orman yangınına ilişkin, “Eğer sen yaşarsan ben nefes olurum, eğer sen yanarsan ben kül olurum!” dedi. 
Kendisi de Dersimli olan sanatçı Aynur Doğan devam eden orman yangınlarına Twitter hesabından tepki gösterdi.
 
Yangın bölgesinden Ferhat Tunç'un yayımladığı videoyu paylaşan Doğan, şunları yazdı:
 
“Eğer sen yaşarsan ben nefes olurum, eğer sen yanarsan ben kül olurum! Dersim’de on gündür ormanlar yanıyor ve halk dışında kimse müdahale etmiyor. Dağlarımızın defalarca yandığını üstelik küllerinden yaşama tutunuşlarına şahidim...#dersimormanlarıyanıyor! #Dersimyanıyor.”
 
22 Agust 2018-artigercek.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.