Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Yürütülen soruşturma dosyasında tutuklu sanıklar Berk Akand ve Çağatay Aksu’nun, Çet’in ölümünün ardından bir hava yolu firmasını 10 kez aradığı ortaya çıkmıştı... Adli Tıp Kurumu Raporu Tepkiyle karşılanmıştı. (bu hüzünlü başarı; Kadınların kararlı mücadelesi sayesinde oldu! Büyüksünüz!!! d.d.com)

 

 

Şule Çet Sanıkları Cinayet ve Cinsel Saldırıdan Yargılanacak!
 
Şule Çet'le ilgili iddianame hazırlandı. Sanıklar Berk Akand ve Çağatay Aksu 'cinayet ve cinsel saldırıdan' yargılanacak.
 
DUVAR – Ankara’da bir plazanın 20’nci katından atılarak öldürüldüğü belirtilen üniversite öğrencisi Şule Çet’le ilgili yürütülen soruşturmada iddianame hazırladı.
 
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, üniversite öğrencisi Şule Çet’in ölümüyle ilgili soruşturmayı tamamlayarak hazırladığı iddianameyi mahkemeye gönderdi.
 
......................................
Twitter: Şule Çet İçin Adalet platformu
@suleicinadalet
 
Kamuoyu baskısı sayesinde oluyor bu gelişmeler, kamuoyu baskısı olmasaydı, dosyayı intihar deyip kapatılacaktı #suleceticinadalet demeye devam edelim
 
Şule Çet İçin Adalet
 
@suleicinadalet
 
Savcılık, Şule Çet'in cinayetiyle ilgili iddianame hazırlandı. 2 sanık için "cinayet", "ırza geçme" ve "hürriyeti tahdit" suçlarından ceza istedi. #suleceticinadalet
.........................................
 
Çet’in ölümüyle ilgili iddianamede, tutuklu sanıklar Berk Akand ve Çağatay Aksu için “cinayet”, “ırza geçme” ve “hürriyeti tehdit” suçlarından ceza istendi.
Yürütülen soruşturma dosyasında tutuklu sanıklar Berk Akand ve Çağatay Aksu’nun, Çet’in ölümünün ardından bir hava yolu firmasını 10 kez aradığı ortaya çıkmıştı.
 
Şule Çet’in ölümüne ilişkin soruşturma, Adli Tıp Kurumu raporu dosyaya girmişti. 
 
Raporda, ‘Çet’in genel ağır beden travması nedeniyle cinsel saldırıya maruz kalıp kalmadığı konusunda kesin bir değerlendirme yapılamadığı’, Çet’in kendisinin mi atladığı yoksa itildiği ya da öldürüldükten sonra mı atıldığı konusunun da tıbben bilinemediği görüşüne yer verilmişti. Adli Tıp Kurumu raporu Tepkiyle karşılanmıştı.
 
(fotografta, Şule Çet'in katilleri ,Berk Akand -soldaki pislik-, ve  Çağatay Aksu)
 
 03 Aralık 2018-gazeteduvar

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.