Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Görüntülerde, ofisten çıkan iki sanığın koridorda asansör beklediği, Berk Akand'ın, Çağatay Aksu ile tartıştığı ve üzerine yürüdüğü görülüyor. (çünkü, Sümeyye sürtüğünün dosyası da ortalıkta yok, aile doktorları 'Fethiye SÜMER', öldürüldü ve sessizce gömüldü... Kısasa Kısas! Şule ÇET'i bu köpeklere yedirmeyeceğiz!.. d.d.com)

 

 

Şule Çet davasında yeni görüntüler ortaya çıktı
 
Görüntülerde, ofisten çıkan iki sanığın koridorda asansör beklediği, Berk Akand'ın, Çağatay Aksu ile tartıştığı ve üzerine yürüdüğü görülüyor.
 
(fotograflar, BBP'li, Kenan Akkuş'un sitesinden)
 
Ankara'da bir plazanın 20'nci katından düşerek hayatını kaybeden üniversite öğrencisi Şule Çet’in ölümüne ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı.
 
Görüntülerde, sanıklar Çağatay Aksu ve Berk Akand'ın, Şule Çet’in şüpheli ölümünün ardından olayın yaşandığı ofisten çıkıp asansöre bindiği ve tartıştığı anlar yer alıyor.
 
Sanıkların, Şule Çet’in 20'inci kattan düştüğü iddia edildiği saatten 18 dakika sonra olayın yaşandığı ofisten çıktığı görülüyor.
 
Görüntülerde, ofisten çıkan iki sanığın koridorda asansör beklediği, sanıklardan Berk Akand'ın diğer sanık Çağatay Aksu ile tartıştığı, bir ara üzerine yürüdüğü, Çağatay Aksu'nun ise sigara içtiği görülüyor.
Yine Berk Akand'ın panik içine olduğu ve ayakta durmakta zorlandığı görülüyor.
 
(diyanet bu 'Fetva'yı, bebek- çocuk katili RTE köpeği için verdi. Çünkü RTE'nin kızı Sümeyye ile ilişkileri Tavan yapmıştı.. d.d.com)
 
Çağatay Aksu ve Berk Akand'ın, Şule Çet’i 20. kattan attıktan sonra delilleri karartmaya çalıştığı belirtiliyor. 
 
07 ocak 2019-artigercek.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.