Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Çiftin, köpek, 3 kedi ve 2 domuz olmak üzere 16 evcil hayvanı var. Bakımını birlikte üstelenecekler..
(hayvanların can güvenliğinin ve geleceğinin, garantiye alınmış olması bile, bu 'ayrılığın'    Hayvanlar açısından bile, ne kadar 'gerekli' ve 'yerinde' olduğunu göstermesi açısından, ayrıca öğretici. d.d.com)

 

 

Evlilikleri  8 ay sürdü, Ayrıldılaryes
 
Şarkıcı Miley Cyrus ve 8 aydır evli olduğu oyuncu eşi Liam Hemsworth'un ayrıldığına dair iddialar doğru çıktı. Şarkıcının sözcüsü ayrılığı doğruladı, sürece saygı duyulmasını istedi.
 
ABD'li şarkıcı Miley Cyrus ve oyuncu Liam Hemsworth 8 aylık evliliklerini bitirdi.
 
Sputnik'in aktardığına göre, Cyrus'un sözcüsü ayrılık iddialarını doğrulayan bir açıklama yapıp "Liam ve Miley ayrılma kararı aldı" ifadesini kullandı, hayranlardan 'sürece saygı duymalarını' istedi.
 
People sitesine konuşan sözcü, "Partner ve birey olarak sürekli gelişen ve değişen Miley ile Liam, kendilerine ve kariyerlerine odaklanırken en iyisinin bu olduğuna karar verdiler. 
 
Bakımı üstlendikleri tüm hayvanların ebeveyni olarak kalmaya devam edecekler" ifadelerini kullandı. Çiftin 7 köpek, 3 kedi ve 2 domuz olmak üzere 16 evcil hayvanı var.
 
26 yaşındaki Cyrus ve 29 yaşındaki Hemsworth bir dargın bir barışık süren ilişkilerini Aralık 2018'de evlilikle bir üst düzeye taşımıştı.
 
Cyrus ilişkilerini 'eşsiz' ve 'modern' olarak tanımlamıştı.
 
(zaten, 8 ay biribirine bu kadar tahammül etmeleri bile 'aşırı iyi niyetin' ne kadar tehlikeli ve aldatıcı olduğunu gösteriyor, normalinde her aşk, 6 ay sürerdi eskiden.. d.d.com)
 
11 Agust 2019-odatv

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.