Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

d.d.com; adına ‘Kürt Sosyal Medyası’ denilen, Facebook, Twitter... gibi çukur yerler isimsiz, resimsiz yazan; 'yüzlerce İstihbarat elemanı’ ile dolu, Görevleri; ‘Kürdlerin; başka Yerlere, Yönlere bakmasını’ Sağlamak, kafalarını karıştırmak, algı operasyonu ve dezenformasyon yapmaktır.

 

 

 

Kürt sosyal medyası’ denilen pislikleri tanıtmak için, bazı örneklerl vererek bir şeylere dikkat çekmeye çalışacağız eğer başarabilirsek, asıl hedefimiz ‘kürt sosyal medyası’ denilen çukur;

 

Mesela; a) Hastanelerde öldürülen ‘Kürt bebekleri’, b)Askerde öldürülen Kürt Gençleri, c) HDP/PKK kontraları tarafından Kaçırıp TC ile ‘Danışıklı Savaşa’ sürülüp katledilen ve ettirilen Onbinlerce Küçük Kürt çocuğu... (köylerimizin, şehirlerimizin yakılıp-yıklması bir yanda kalsın)

 

(hapishanelerde öldürülen Kürt çocuklarını da’ unuttuk sanmayın)

 

Sadece bukanlı tezgahları-oyunları alta alta koyup okuyan biri, Karşımızda çok yönlü ve sistematik olarak uygulanan bir ‘Kürt Soykırımı’ var diye bağırır!....

 

(makaleninn başındaki foto, Annemiz bu sözleriyle 'Kürt Soykırımı' yaptıklarını söylüyor Tc uzantısı  HDP/PKK faşistlerinin ve durum artık apaçık ortada..d.d.com)

 

Vede, hemen hemen hergün Şengal, Rojava, Kuzey Kürdistan’da Katliamlar yaşıyoruz... (iğrenç yaratık Abd’nin marifeti bunlar ve bütün  Kürt Soykırımları)

 

-Keza; Cumartesi Annelerinin Eylemini’ (800 haftadır eylemdeler vede bu Annelerin hepsi Kürt!) kendine ‘kürt sosyal medayası’ diyen bu köpek sürüleri bu ‘Cumartesi Annelerine’ bile yer vermedi..

 

-Dahası, Çocukları Kontra HDP/PKK tarafından kaçırılan ve 580 gündür kaçırılan çocukları için Eylem yapan, Diyarbekir Annelerinin Eylemini’de tek satırla da olsa yansıtmadı kendine ‘kürt sosyal sitesi’ diyen çakallar... (ama çoğu, keskin antiPKK’cı geçinir bunların)

 

-Neden? Bunları Görmüyorlar mı?

 

Aksine, bu tür haberleri vermekten özenle kaçınıyorlar (hepsi böyle), Kürdlerin dikkatini ise sürekli başka yerlere çekmeye çalışıyorlar.... (ırak, Barzani ve yine Barzani vede ölüler, anmalarla... herşey geçiştirilir ama kafaları da iyice bulandırılırlar bunları haber olarak verirken bile...)

 

-bu köpekleri dikkatlice izleyince şunu görürsünüz; bu kadar ‘eş benzer’ yayın, çalışma yapmaları’, ancak ve ancak, bu pislikleri hepsinin ‘aynı eller’ tarafından eğitildiğini ve yönetildiğini gösterir.

 

Çünkü, bu kadar ‘ortak özellik’, ancak ve ancak ‘’ortak ekip çalışması’ yapan ve ‘T’ek El, veya Eller’ tarafından yönetilen istihbarat örgütlerinde olur’’, başka hiç kimsede vede yerde bu kadar ‘eş benzerlik’ görülemez!

 

KARAYÜZ ÇETELERİ’

 

Evet, ‘isimsiz ve resimsizdir’ bunlar, kendi resimleri bile yok, kendilerine taktıkları ‘’kod’ isimlerin hepsi zaten sahte.

 

Peki, bu ‘isimsiz, resimsiz’ site açan köpekler kendi adreslerine büyük boy kürdistan bayraği’, asmaları yada büyük boy ‘Barzani’.. resimleri ile donatmaları niye?

 

Bu aşağılıkların, kendi köpek sıfatlarını gizlemek, kamufle etmek için kullandıkları bir ‘perde’ bu sadece!

 

Kraldan daha fazla Kralcı geçinmek’de, yüzyıllardır bütün istibaratçılaın' çok ustalıkla oynadığı bir Oyundur.

 

Bu yöntem, bu tür piliklerin hem kendinikendilerini kamufle etmeye yarar, hemde Yönetim kademesine güvenli’ biri gibi kendini taktim ederken, asıl olarak bu ‘güven’ oyunu ile oraya sızmak isterlerler, bu yöntem günümüzde hala para ediyor ne yazık ki...

 

(Sitlerde bunun bir diğer adı da; ‘Sazan Avcılığı’denir, yani; bu köpekler, pençelerine düşürecekleri ‘malları’ tespi eder, pençelerine düşürmekde isterler)

 

Kürdler, bu ‘ isimsiz, resimsiz’ yazan ‘istihbarat örgüt elemanları’ ile tıka basa dolu olan ve adına ‘kürt sosyal medayası denen bu bok çukuru’ sosyal medyadan’ uzak durmalı veya kesinlikle bunlarla iletişim kurmamalı....

 

Yoksa, hayatınızda tehlikede.

 

Not, gerçek resimlerini ve isimlerini kullanan ama adı henüz açığa çıkmamış yüzlerce muhbir var ‘kürt maskeli sitelerde... bunların ‘geçmişlerini araştırırsanız’, Şaibeleri görürsünüz...

 

04 Nisan 2021-devrimcidemokrat.com

.................................................

Diyarbekir Annelerinin, MİT’in uzantısı kontra ‘HDP’nin Önündeki Eylemleri 580'ninci Gününde Sürüyor...

 

DİYARBAKIR'da, TC uzantısı HDP/PKK tarafından kaçırılan çocuklarının bulunmasını isteyen ailelerin HDP binası önündeki oturma eylemi, 580'uncu günün de sürüyor...

 

Aile sayısı, 2013'te Adana'da 14 yaşındayken, kaçırılan kızı Neriman için gelen Medine Erbekel ile 221 oldu.

 

Hatırlatma, Diyarbekir'de yaşayan Mehmet Akar, 21 Ağustos 2019'da ortadan kayboldu. Akar'ın annesi Hacire Akar, 1 gün sonra HDP'nin Diyarbakır'daki binası önüne geldi. Oğlunun HDP'liler tarafından dağa kaçırıldığını söyleyen anne Akar, il binası önünde oturma eylemi başlattı.

 

Eylemin 3'üncü gününde ortaya çıkan Mehmet Akar, mahkemece ev hapsiyle cezalandırıldı.

Oğluna kavuşup, eylemine son veren Hacire Akar, çocukları kayıp annelere çağrıda bulundu.

 

Akar'ın çocuğuna kavuşması, çocukları kontra HDP/PKK tarafından kaçırılan aileler için umut oldu. Akar'ın çağrısıyla harekete geçen çocukları kayıp aileler, 3 Eylül 2019'da HDP binası önünde oturma eylemine başladı.

 

'KIZIM HASTA, ONU BIRAKSINLAR'

 

13 yaşında kaçırılan kızı Neriman için eyleme katılan Suriyeli anne Medine Elberkel ile birlikte aile sayısı 221 oldu.

 

"HDP ve PKK kızımı kandırıp benden çaldılar" diyen anne Medine Elberkel;

 

"Kızım Neriman hasta, onu bıraksınlar. Kızımı benden kaçırdılar, götürdüler. 8 yıldır kızım yok. Yeter artık, kızımı versinler. Bir sabah uyandığımızda kızımın olmadığını gördüm. Sağa sola baktım, aradım, bulamadım. Her kapıyı çaldım, sonunda kızımın kandırılarak dağa götürüldüğünü öğrendim. Buradan kızımı almadan eve gitmeyeceğim" dedi.

Suriye'deki iç savaş nedeniyle Türkiye'ye yerleşen anne Medine Elberkel, Diyarbakır annelerinin başlattığı eylem sayesinde, eyleme katılmaya karar verdiğini söyledi.

 

Bu eylem sayesinde annelerin kazanacağını PKK ve HDP'nin ise kaybedeceğini belirten anne Elberkel, kızı Neriman Şeyh Ahmet'e kavuşmak umuduyla eyleme katıldığını söyledi.

................

 

Hakkari Anneleri de, Hakkari’de HDP binası önünde Eylemde

Parti binası önünde bir konuşma yapan Esmer Koç, kızı Zübeyde Koç'un Şemdinli ilçesinde kandırılarak dağa götürüldüğünü anlatarak, 7 yıldır kendisinden haber alamadığını söyledi.

 

Kızının 4 kişi tarafından kandırılarak dağa götürüldüğünü belirten Koç, şunları belirtti:

 

"...Kızımı kandıran HDP milisleri şu an Van'da cezaevinde... HDP'li milletvekillerinin çocukları dağda ölmüyor neden bizim fakir ve fukaranın çocukları dağda ölüyor. Biz çocuklarımız için buradayız. HDP neyse PKK da odur. HDP bir telefonla bizim çocuklarımızı getirebilir. Biz çocuklarımızı istiyoruz. Ölene kadar bizler HDP'nin peşindeyiz.

Çocuklarımızı almadan biz HDP'nin peşini bırakmayız. Benim kızım 15 yaşında engelli bir kız ne işi var dağda? Kız namustur şereftir bizim için, ne işi var dağda. İnsanlar namus için birbirini öldürüyor.''

............

Hakkari, bir başka aile:

Kardeşi dağa götürülen Mehmet Sıddık Çiftçi ise Şemdinli'den geldiğini ve HDP önünde kardeşini istediğini söyledi.

 

Zihinsel engelli kardeşi Rahim Çitfçi'nin 5 yıl önce dağa kaçırıldığını anlatan Çiftçi;

 

"PKK, babamı 3 yıl boyunca alıkoydu. Babamı bıraktıktan sonra zorla engelli olan kardeşimi dağa götürdüler. 5 yıldır kardeşim kayıp, annem geçen yıl kardeşimin hasretinden vefat etti.

Onlar evimizi yıktılar ve yaktılar. Ciğerimiz yanıyor. Ben de kardeşim gelene kadar canımı dahi alsalar buradan ayrılmayacağım. Ben sadece kardeşimi istiyorum.'' diye konuştu.

 

-Çocukları terör örgütü PKK tarafından kaçırılan ailelerin Diyarbakır'da başlattığı eylemlerine Şırnak'taki ailelerin ardından bugün Hakkari'deki aileler de katıldı.

 

Hakkari'de HDP il binası önünde bir araya gelen 12 ailenin üyeleri, protestoda bulundu.

 

Çocukları terör örgütü PKK tarafından kaçırılan aileler, üzerinde 'Kürt çocukları artık HDP'ye piyon olmayacak', 'Çocuklarımız dağda kurda, kuşa yem olmasın' yazılı pankartlarla bir süre yürüyüş yaptı.

 

"Kahrolsun PKK", "Kahrolsun HDP!" sloganları atan aileler, Hakkari HDP il binası önüne geldi.

............

Diyarbekir, konra HDP’nin önü

 

İstanbul'da çalışırken 2 yıl önce kandırılarak dağa götürülen oğlu Remzi için eyleme dahil olan anne Besra Sayar, evlat nöbetini sonuna kadar sürdüreceğini söyledi.

 

Oğlunu HDP ve PKK'dan istediğini dile getiren Sayar;

 

"Çocuğum gelmeden buradan gitmeyeceğim. Ben de bu anneler gibi burada kalacağım. Acı çekiyorum, uykum gelmiyor, sıkıntı çekiyorum. Remzi, oğlum, kurban olduğum gel, baban hasta, gel evine." diye konuştu.

 

04 nisan 2021- çeşitli haber sitelerinden, farklı tarihlerdeki haberleri derleyip, redakte edip güncelleştirerek yayınladık... d.d.com)

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.