Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Refahiye'de jandarmalar bir eve baskın yaptı.
Evde bulunan Dersim'in Kayıp Kızları ve İbrahim Kaypakkaya'nın hayatının anlatıldığı kitaplara el konuldu.

Devamını oku...

20 yıldır, Türkiye, Afganistan, Angola, Bosna, İran, Kürdistan, Irak, Rojava ve Suriye’de savaş bölgelerinde yaşayan,  çeşitli travma hastasıyla görüşen, İlhan Kızılhan, “Ezidilerin yaşadıklarıyla hiçbir bölgede karşılaşmadım” dedi.

Devamını oku...

Ebola ile mücadelede yer alan Kongolu bir radyo sunucusu, Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nin Kuzeydoğu Ituri bölgesindeki evinde öldürüldü. Kimliği belirsiz saldırganlar...'
(2.foto, dün, bir Suikastle daha öldürülen, Amazon Ormanlarının koruyucusu; 'Paulo Paulino Guajajara' bu kaçıncı suikasle öldürülen Koruyucu?.. d.d.com)

Devamını oku...

Robert de Niro, 'Trump bir Pislik...' CBS televizyonunda canlı yayımlanan 72'nci Tony Ödülleri töreninde ise sahneden “ ….tir Trump (Fuck Trump)" diye küfretmişti. (Londra'da, sokak pisliği katil Trump'u protesto eden kadınlar da Robert de Niro gibi, 'Trump'a Sevgi' göstermişti. d.d.com)

Devamını oku...

ABD Dışişleri Bakanlığının Büyükelçiliklere dağıttığı Bildirilerde, Barış Pınarı Harekatı’nın IŞİD’e karşı mücadeleyi ve Sivilleri tehlikeye attığı yönünde konuşma Metinleri yer aldı... (İyi Ki Varsın ABD! Sen olmasaydın, Kahpeliğin, Fahişeliğin, Namussuzluğun, VahşetinTarihini   yazamayacaktık!.. d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.