Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Yüksekova kayıpları adına konuşan Tayyip Canan; “... Vicdansızlar biraz düşünmeli. 90’lı yıllardan bahsederken aklımıza Beyaz Toroslar geliyor. Asit kuyularına atıldılar, Başlarına kurşun sıkıldı...''
(Kontrgerilla'nın '7 amirliğinin' Katlettiği devrimci-demokrat sayısı; 17 bin 500, ama Kontrgerillanın 8.Amirliği olan PKK'nın sadece kendi içinde katlettiği insan sayısı en az 25 bin,, TC'ye katlettirdiği Kürt Çocuklarının   Sayısı ise Bilinmiyor. Neden bu çocukların Akibetini de Soran Yok? d.d.com)

Devamını oku...

Haber başlığı, bunu da dedi/ 'RTE'den Cami açılışında İstanbul seçimi açıklaması: İnşallah bu işi Hırsızlara Bırakmayacağız'
(foto, dünya basınında RTE,1.foto,Alman 2.foto İngiliz, 3.İsviçre, 4. Brezilya .d.d.com)

Devamını oku...

Elbette hepimiz, doğuştan herşeyi bilen filozoflarız, Tıpkı; Çömezliğini, Uşaklığını yapmayı artık doğal bir alışkanlık olarak benimsediğimiz; Parti Şefleri, Serok'lar gibi... (malum; 'Bilgi Emek Ürünü' değil, kalıtsal. Sanat'da, Şeflerin taktiri?) Peki, bu Filmi izledniz-mi ?..

Devamını oku...

Türkiye Komünist Partisi-Marksist Leninist (TKP-ML) ve Türkiye İşçi Köylü Kurtuluş Ordusu"nun (TİKKO) kurucusu, İbrahim Kaypakkaya; 29 Ocak 1973 günü, ihbar sonucu yakalandı.

TC, 3.5 ay süren işkenceler sonucu O'na diz çöktüremeyince; 18 Mayıs 1973'te öldürdü.

Devamını oku...

d.d.com; bir cismin niteliğini yanlış tanımlar, ismini yanlış koyarsan, vermek istediğiniz Mesajda dezenformasyon olur. Orta da; TC/PKK savaşı YOK! Kürdleri yok Etmek için, TC ile uzantısı PKK'nın (ve HDP'nin) karşılıklı  kurdukları bir 'Kurt Kapanı, kumpas; 'AĞ' var!' TC vahşetinden kurtulmak isteyenler, PKK'nın 'Ağına' takılıyor bu sefer....

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.