Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

İspanya’nın Pamplona kentinde her yıl düzenlenen ve 9 gün aralıksız süren Boğa Festivali başladı. Pamplona kentinde düzenlenen festivalin ilk gününde 3 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi ise hastaneye kaldırıldı.

Devamını oku...

Stavri Politoğlu/ Rumlara, müslüman olun dendi. Oldular. Yetmedi Türk olun dendi. Oldular. Yetmedi Türk milliyetçisi olun dendi. Oldular.
O da yetmedi en büyük Rum düşmanı olun dendi. Oldular. Sürekli Rumluk odağından, gericilik kırbacıyla uzaklaştırıldılar. Gerici de oldular kırbaç da... -07 Temmuz 2019-

Devamını oku...

İklim değişikliğine karşı En Etkili Önlemin Ormanlaştırma olduğu açıklandı. İsviçreli bilim insanlarına göre ormanlaştırma karbondioksit salınımlarının üçte ikisini azaltabilir.   (foto, Dersim ve Afrin..d.d.com)

Devamını oku...

Hükümetinin Engellemelerine Rağmen Akdeniz’de 41 göçmeni Kurtaran Alman kaptan 'Carola Rackete' kendisini hedef gösteren İtalya...İçişleri Bakanı Matteo Salvini’ye dava açmaya hazırlanıyor...

Devamını oku...

Haber Başlığı/ Hasankeyf için Uluslararası Çağrı
 
İlk yerleşimin, 12 bin 500 yıl önce görüldüğü, bir açık hava müzesi olan Hasankeyf, içinde bulunduğu Dicle Vadisi’yle yok edilme tehlikesi ile karşı karşıya... 

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.