Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Genetiği değiştirilmiş 750 milyondan fazla sivrisinek 2021 ve 2022’de ABD'nin Florida eyaletinde bulunan adalar grubu Florida Keys’e salınacak... Plan, yerel sakinlerin ve çevreci grupların itirazlarına rağmen Florida Keys Sivrisinek Kontrol Bölgesi'nden Nihai Onayı Aldı.

Devamını oku...

Kürdistan'ın Dağ Kartalıydı O!.. Rüzgarlar O'nun Etrafında Eserdi!..
Biz, Fatoş GÜNEY hanımın, Yılmaz GÜNEY'in hapishanede bilinçli olarak 'Kansere' yakalatılıp Ölmesine yakın da kaçmasına 'bilinçli' olarak göz yumulduğu açıklamasına Katılıyoruz. Yani, Yılmaz Güney Öldürüldü. (içeride ölmesi, dikkatleri aşağılık TC'nin üzerine çekecekti) Yazara bu duyarlı yazısı için ayrıca Teşekkür ediyoruz,   manşetteki foto bize aittir.. d.d.com)

Devamını oku...

75 yaşında hayatını kaybeden gazeteci yazar Erbil Tuşalp’i, meslektaşları, Faruk Eren, Murat Yetkin ile İnsan Hakları Derneği’nin kuruluşunda birlikte çalıştıkları Akın Birdal, Ayşe Bakkalcı ve Gül Erdost anlattı. (Kızıl Karanfiller bizden  Erbil hocamıza.. d.d.com)

Devamını oku...

Bugün 5 yıl önce Kobanê’den Kanada’ya gitmek için yola çıkan Abdulah Kurdî ve ailesinin Bodrum’da oğulları Alan ve Galip ile eşi Rêhan’ın kaybetmesinin yıldönümü. (şimdi aynı kahpe oyunları güney kürdistan'da oynuyor katil sürüsü Abd...bütün köpeklerini yine kürdlerin üzerine salmış durumda... d.d.com)

Devamını oku...

Kürdistan Sanatçılar Platformu, ulusal birlik çağrısında bulundu. Kürdistan Sanatçılar Platformu tarafından yapılan açıklamada, “Kürdistan'ın güneyinde büyük bir tehlike olduğunu görüyoruz” denildi. (hala, suya-sabuna dokunmadan içi boş  üfürüyorlar.. d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.