Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

'Öteki Dünya' Masalı, bu dünyada, Yoksullluktan başka şey görmemiş, bütün yaşamı baskı-zulüm altında Geçmiş insanlar için uydurulmuş 'iyi' bir uyku hapı, hikayedir... 
Ne 'tuhaftır'? ki, bu martavalı Yumutlayan orospu çocuklarının bu dünyada yapmadıkları Vahşet, namussuzluk, Zulüm kalmadığı gibi, dünya daki bütün Malları da İÇ etmiş   Krallar gibi de Saltanat sürmüşlerdir... Elaziz'li Kürdün kibarı, bu durumu 'hoş' özetlemiş... d.d.com-

Devamını oku...

Elaziz'de 22 kişinin hayatını kaybettiği bin 31 kişinin yaralandığı deprem için yardım kampanyaları başlatıldığı saatlerde Google 'Elazığ Kürt mü?' sorusunun yanıtının arandığı ortaya çıktı... (verilen rakamlar inandırıcı olmaktan çok uzaktır..bu sabah 05'de 27 ölü diyorlardı..d.d.com)

Devamını oku...

Fransa'nın başkenti Paris'te üçüncü yeni tip koronavirüs (2019-nCoV) vakası tespit edildi. ((baktılar ki Toplum artık;,  El Kadie, IŞID, el Nusra, Boko Haram, el Şebab.. Ebola, AİDS, Zika, HİV, deli dana, kuş gribi.. den bile korkmuyor, bu yüzden 'Korona' sürüldü piyasaya, bakalım buna  alışacakmısınız?.. d.d.com) 

Devamını oku...

Songül Altıntaş;'HDP ile PKK gençleri kaçırıyor, Kürtlere Zulmediyor. Yaptıkları Yanlarına Kalmayacak...' derken, Oğlu Erkan’ı bekleyen Fahrettin Akkuş ise 'Artık HDP zulmünün Sonu geldi' dedi... (Sömürgeci faşist 'TC' ile uzantıları olan, HDP/PKK= PYD kontralarının, 'Kürt Soykırımının' bir parçası olan, Kürt Çocuklarını Kaçırarak, işbirliğiyle imha etme Kanlı Oyunlarına karşı çıkalım.. d.d.com)

Devamını oku...

-Türk Atasözleri; 'Ayıdan post, Kürt'ten dost olamaz“, 'Ayı Kürt', 'Kıllı Kürt', 'Kürt ile itin Allahı birdir', 'Eşeğe Kürt demişler, eşek kırk gün yem yememiş...'Kürt Dölü', 'Kürt'ü kovalıya kovalıya dövmeli' ...
 
(Marlon Brando, gibi biri, 'türk' denilen bu devşirme zevattan çıkmadı, bırakın 'Özür' dilemeyi, birde, Ermeni, Rum, Kürt, Süryani.. Boşnak, Çerkes... düşmanlığı yapıyorlar hala,
Çünkü bu -bir avuç insan dışında-  iğrenç toplumda 'Utanç' diye bir kavram gelişmemiş, yok, insan olmayı bile becerememiş bir toplumla beraber yaşamak ise çok zor d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.