Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Evsiz vatandaşlar, kış aylarında ve sokağa çıkma yasaklarında daha da zor durumda kaldıklarını belirterek "Biz de insanız. Kalbimizi ve neler Yaşadıklarımızı bilmiyorlar" dediler. (türk toplumunu -zaten 2 milyon kişiler- utandıramazsınız, türk toplumu kendi ayıbıyla övünen bir zevattır.  d.d.com)

Devamını oku...

Dersim; Muhtar 'Murat Tosun' Dışarıdan gelenler, 'Av Yasağına' rağmen, Dağ keçilerini ve Diğer hayvanları öldürüyorlar..' (Halim Kar; 'Kürt Soykırımı' kuduz köpek ABD'nin Projesidir! TC'de emireri, tetikçisi...  Kuzey Kürdistan'a 100 bin MAYIN döşenmiş, dağlara-ovalara  Kürdler, sürekli can korkusu içinde yaşasın, Topraklarını da ekemesinler diye..

Devamını oku...

İran, '4 yaşındayken tutukladığı, Muhammed Hasan Rezai isimli çocuğu 12 yıl sonra bu sabah -16 yaşına girmişti- idam etti..(islam dinin 'inanç' dünyası ile alakası yok, çünkü 'insanı, insandan saymaz' İnsan, kendini Tanrı yerine Koymuş bu yaratıkların emir ve talimatlarına uymak zorunda olan bir kukladır sadece. link,   Muhammed Mustafa Dönemini 'belgelerle' anlatıyor Turan Dursun...  - http://devrimcidemokrat.com/kueltuer-ve-sanat/7094-turan-dursun-islam-ve-siddet-kanla-ibadet.html d.d.com)

Devamını oku...

Almanya'da Coronavirüs pandemisinin başından bu yana bir gün içindeki en yüksek can kaybı...('corona diye birşey yok' deyip, dayatmalara uymayanlara önce para cezası -100 euro- veriliyor, ardından 'karantina'ya alınıp, sonra da kıçına pamuk tıkılıp 'corona'dan öldü' diye gömülüyor  d.d.com)

Devamını oku...

Mardin, Siirt, Hakkari, Urfa, Siverek, Diyarbekir, Mazbahor, Elaziz, Harput, Dersim, Erzincan, Karakoçan, Malatya, Muş, Ağrı, Antep, Silopi, Şırnak, Nusaybin, Lice.. 
Kürtleri toplanmış Kız istemeye gidiyor...

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.