Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

haber/ Koton'da Yönetim Değişti; yeni başkanın 'Otopark Çalışanı' olduğu iddia edildi
Türkiye'nin en büyük Perakendecilerinden olan 'Koton’un yönetiminde değişiklik yaşandı. Şirketin yönetim kurulu başkanlığına 'Otopark Çalışanı' getirildi.. (böylesi bir toplumun, 'Oto Parkçıya' tepki göstermesi yüzsüzlüktür...d.d.com)

Devamını oku...

Corona Virus salgını nedeniyle insanlar sokağa çıkmayınca, Aç kalan Sokak Hayvanları Çöp Donteynerlerini devirerek Karınlarını doyurmaya çalışıyor... (Her günün Hava raporunu İnsanlara ilk  duyuranın 'Serçeler' olduğunu biliyormuydunuz?.. d.d.com)

Devamını oku...

Kafe, pastane, restoran gibi iş yerlerinin kapatılmasıyla sokak hayvanları yiyecek bulamamanın yanı sıra barınacak ve ısınacak yer de bulamıyor.. (bu dünya, O'nların da dünyası, Onların da beslemek zorunda oldukları Yavruları var ama; açlar.... d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.