Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Fransa: düzensiz göçmenlerin iltica talebinde bulunduklarını ifade eden Jafari, göçmenlerin temel hakkının Barınacak Yere sahip olması gerekir, ancak bunun Gerçekleşmediğini... 

Devamını oku...

Söz konusu rapora göre; 2020 yılında 56 Kürt mahkum idam edildi, 500’ün üzerinde Kürt aktivist ve sivil gözaltına alındı, 149 kişi hapis ve kamçı cezasına çarptırıldı. (Kürdlerin ne ekip-biçeceğine de Sömürgeci köpekler karışıyor, ve yasaklıyor'ki, Kürdler, hiçbir şeyin sahibi olmasın.. d.d.com)

Devamını oku...

Protestocular; 'Politikacılar Doğum Günü Partisi Yaparken, Bağış için Yemekli Toplantılara Katılırken, topluma, insanlara, Sosyal Mesafeyi Korumaları ve Evde Kalmaları Çağrıları yapıyorlar. (afiş, 'pandemi' yani; 'Corona bir Yalan!' yazıyor)

Devamını oku...

Diyarbekir Gençliği; TC/MİT beslemesi- uzantısı HDP/PKK köpeklerine gerekli cevabı; 'bu Newroz gününde, Kürdistan Bayraklarını Kürt Halkına dağıtarak, Onların duygu, düşüncelerine Tercüman olarak vede Özgür  Kürdistan Özlemlerini yansıtmalarını sağlayıp, Halkını da yanına alarak' verdi...

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.