Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Hakkari'nin Şemdinli İlçesinde aralarında 7 köy ve 3 mezradan vatandaşların bulunduğu bir grup 'corona virüs' salgının bitmesi için 180 kurban kesti. (kendini kurtarmak, veya 'sevap' kazanmak? için, Masum bir Canlıyı öldürmek, hangi tür insansı bir 'duygu' acaba? d.d.com)

Devamını oku...

haber başlığı/ En kalabalık 2. ülkesinde -Hindistan-  korona paniği: 1,33 milyar insan 21 gün sokağa çıkmayacak!
(bizim, anne-babalara önerimiz, sokağa çıkma yasağı gelecek aylar da, yıllarca süreceği için şimdiden bol bol çocuk yapın, o zaman aç kalınca, 'çocuklarınızı yersiniz, üstelik Taze et...'  dövüşmek hiç aklınıza gelmiyor çünkü.. d.d.com)

Devamını oku...

Pınar Fidan, Özür diledi, dahası;  kendisinin de Alevi olduğunu Söyledi! O'nu rahat bırakın, AKP'li Köpekler, sizin Dosyanız Alevi katliamları ile dolu!..

Devamını oku...

Microsof’un kurucusu Bill Gates iki yıl önce yani 2017 de bir konferansta yaptığı konuşmada, önümüzde ki 10 yıl içinde bir salgın hastalığın çıkacağını ve 6 ay içerisinde 30 milyon insanın ölebileceğini söylemişti. (bu yazıyı asarken yine saldırıya uğradık, düzeltemedik yazı karekterlerini, özür dileriz..d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.