Sitemiz Hakkında

Başından beri teknik sorunlarıyla boğuştuğumuz eski sitemiz, giderek çalışamaz hale getirilmişti. Ne ‘resim’ ekliyebiliyorduk verdiğimiz haberlere, nede ‘Okur Yorumlarını’ yayınlayabiliyorduk.

Yeni sitemizde bütün bu sorunları ortadan kaldırmayı hedefledik. Bu konuda sitemizi yeniden kuran ve kendinden özveride bulunarak katkı sunan Koye Colker arkadaşa öncelikle teşekkürler etmek isteriz.

Artık sitemizde çıkan Haber ve Köşe Yazarlarına okurlarımız ‘yorumlarını’, ‘eleştirilerini’ rahatlıkla ekleyebilecektir.
Hatırlatmaya gerek varmıdır?
Sitemiz; anti-sömürgeci, anti-faşist, anti-emperyalist çizgisini sürdürmeye devam edecektir.
Okurlarımızın ve site misafirlerimizin desteği ile çalışmalarımızı sürdürmeye çalışacağız.

En içten selamlarımızla.

Mayıs 013- devrimcidemokrat.com

Fatoş Güney; HDP binası önünde eylem yapan annelere destek verdiğini belirterek; "Tüm kalbimle o annelerin yanındayım. Anneler, çocuklarına kavuşmalı" dedi. (Yılmaz Güney'in ölmeden önce vasiyetinden biri de şuydu; 'Benim Cenaze Törenime ve Mezarıma PKK kesinlikle gelmesin...'  d.d.com)

Devamını oku...

-Pentagon'a çarpan uçağın neden hiçbir görüntüsü yok?
 -Suçlular nasıl bu kadar çabuk bulundu? -19 korsanın neden hiçbirisi yolcu listesinde yok?
-Karakutunun yanma sırasında eridiği iddia ediliyor.
Ama uçağın karakutusunu eriten bu sıcaklık, her nedense terörist olduğu iddia edilen kişinin pasaportunu Eritemiyor? teröristin pasaportu birkaç dakika içinde enkazda bulunuyor?..

Devamını oku...

Yılmaz Güney; Kara kuru ve esmer bir Kürt’tü. Öyle ki, sinemaya girmeye başladığı yıllarda Ayhan Işık ve Memduh Ün onun için; ”O, ancak olsa Olsa, bir Arabacı, Hamal Kürt olur” demişlerdi...
('anma'daki gecikme bizden kaynaklandı, yoğun gündemden dolayı resmen unuttuk; Çukurova'nın Şahin'i, Kürdistan'ın Dağ Kartalını... özür dileriz. d.d.com)

Devamını oku...

Unutmak? Yeni bir vahşeti davettir! Unutmak? Bu katliamları yapan aşağılıkları Ödüllendirmektir! Unutmak? Bebek-çocuk, yaşlı-genç, demeden katledilmiş olan insanlarımıza yapılacak en büyük Hakarettir!... -6-7 eylül 1955 vahşetini anlatan -videolar-  d.d.com-

Devamını oku...

 ...1914’te gavur İzmir’in Türkleştirilmesi, 1915’te Ermeni soykırımı, 1925’te Kürtleri asimilasyonun ve imhasının özel programı Şark Islahat [İmha] Planı gereği askeri harekâtlar, 1934’te Trakya’da Yahudilerin kovalanması, 1938 Dersim kırımı ve...
(TC'nin yaptığı bütün Katliamlar da  Senin de payın var 'türk halkı' suçlusun! ayağa kalk, hiç olmazsa; 'Özür' dile... d.d.com)

Devamını oku...

| |

leftCopyright © Devrimcidemokrat 2013. All Rights Reserved.